Freak Factory

Sportschool Freak Factory in Ostrów, Polen

Freak Factory is een sportschool gevestigd op 752 in Ostrów, Polen, gericht op fitnesstraining. Deze pagina biedt specifieke details over deze locatie in Ostrów.

Over

Freak Factory

Freak Factory is een fitnessruimte op 752 in Ostrów, Polen.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij Freak Factory

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Calisthenics-toestellen
  • Cardioapparaten
  • Loopbanden

Meer dan trainen

  • Kleedkamers

Plan je bezoek

    Omgeving
    Binnen
    Personeel
    Met personeel

    Begeleiding en ondersteuning

    • Groepslessen
    • Personal training

    Geschikt voor

    Volwassenen · Beginners · Wedstrijdsporters

    Over · Freak Factory

    Freak Factory biedt een fitnessruimte op 752 in Ostrów, Polen. De functie van deze locatie is gericht op fitnesstraining. De rol als fitnessruimte geeft dit adres in Ostrów, Polen een duidelijke focus op fitnesstraining.

    Hoe Freak Factory zich verhoudt

    Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

    • Kleedkamers51%

      51% van de sportscholen in Polen

    • Groepslessen87%

      87% van de sportscholen in Polen

    • Personal training69%

      69% van de sportscholen in Polen

    • Losse gewichten76%

      76% van de sportscholen in Polen

    • Krachtapparaten67%

      67% van de sportscholen in Polen

    • Functioneel trainingsmateriaal73%

      73% van de sportscholen in Polen

    Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.