Sportschool Freak Factory in Ostrów, Polen
Freak Factory is een sportschool gevestigd op 752 in Ostrów, Polen, gericht op fitnesstraining. Deze pagina biedt specifieke details over deze locatie in Ostrów.
Over
Freak Factory
Freak Factory is een fitnessruimte op 752 in Ostrów, Polen.
- Plekken om te sporten
- Sportschool
Training en voorzieningen bij Freak Factory
Activiteiten
Train op jouw manier
- Krachttraining
- Cardiotraining
- Functionele training
- Groepsfitness
Apparatuur
Alles voor je training
- Losse gewichten
- Krachtapparaten
- Functioneel trainingsmateriaal
- Calisthenics-toestellen
- Cardioapparaten
- Loopbanden
Meer dan trainen
- Kleedkamers
Plan je bezoek
- Omgeving
- Binnen
- Personeel
- Met personeel
Begeleiding en ondersteuning
- Groepslessen
- Personal training
Geschikt voor
Volwassenen · Beginners · Wedstrijdsporters
Over · Freak Factory
Freak Factory biedt een fitnessruimte op 752 in Ostrów, Polen. De functie van deze locatie is gericht op fitnesstraining. De rol als fitnessruimte geeft dit adres in Ostrów, Polen een duidelijke focus op fitnesstraining.
Contact
Hoe Freak Factory zich verhoudt
Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.
- Kleedkamers51%
51% van de sportscholen in Polen
- Groepslessen87%
87% van de sportscholen in Polen
- Personal training69%
69% van de sportscholen in Polen
- Losse gewichten76%
76% van de sportscholen in Polen
- Krachtapparaten67%
67% van de sportscholen in Polen
- Functioneel trainingsmateriaal73%
73% van de sportscholen in Polen
