Groto Centrum Wspinaczkowe

Groto Centrum Wspinaczkowe – Climbing Gym in Wrocław

An indoor climbing gym and sports centre at Międzyleska 4 in Wrocław. You will find it under climbing gyms and sports centres. The profile gathers the address and whatever details are available. Opening times, costs and services are not covered here, so it is worth asking the venue about those directly. Ask the venue about anything not shown.

Over

Groto Centrum Wspinaczkowe

Plekken om te sporten
KlimzaalSportcentrum

Training en voorzieningen bij Groto Centrum Wspinaczkowe

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Functionele training
  • Klimmen

Apparatuur

Alles voor je training

  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Calisthenics-toestellen

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone
  • Klimwand
  • Kleedkamers
  • Douches
  • Kluisjes

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Dagpas
  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Introductiesessie
  • Materiaalverhuur

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Studenten · Wedstrijdsporters

Hoe Groto Centrum Wspinaczkowe zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone53%

    53% van de sportscholen in Wrocław

  • Klimwand7%

    7% van de sportscholen in Wrocław

  • Kleedkamers39%

    39% van de sportscholen in Wrocław

  • Douches30%

    30% van de sportscholen in Wrocław

  • Kluisjes36%

    36% van de sportscholen in Wrocław

  • Lidmaatschap80%

    80% van de sportscholen in Wrocław

More in Poland

Beyond Wrocław

More places, kept free of rankings

Looking for a change from Groto Centrum Wspinaczkowe? Poland has other places to explore. Tennis centres and Pilates studios are all in the list, each place with an address and details.

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.