Hala Zespołu Szkół w Sadlinkach

Hala Zespołu Szkół w Sadlinkach: locatieprofiel, Sadlinki

De Sadlinki school-complex sporthal aan Grudziądzka 14A. Hala Zespołu Szkół w Sadlinkach is een indoor sportfaciliteit aan Grudziądzka 14A. Het telt als een sportcentrum in de lijsten. Openingstijden en kosten staan er niet bij, dus vraag de locatie ernaar. Openingstijden, kosten en diensten staan hier niet vermeld, dus het is de moeite waard om de locatie daar rechtstreeks naar te vragen. Het profiel houdt de gegevens bij elkaar.

Over

Hala Zespołu Szkół w Sadlinkach

De Sadlinki school-complex sporthal aan Grudziądzka 14A.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Hala Zespołu Szkół w Sadlinkach

Meer dan trainen

  • Sporthal
  • Sportveld of -baan

Plan je bezoek

  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen

Geschikt voor

Kinderen · Studenten · Wedstrijdsporters

Over · Hala Zespołu Szkół w Sadlinkach

Hala Zespołu Szkół w Sadlinkach is een indoor sportfaciliteit aan Grudziądzka 14A. De volledige Poolse naam identificeert het schoolcomplex en de gemeenschap die door de hal worden bediend.

Hoe Hala Zespołu Szkół w Sadlinkach zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sporthal16%

    16% van de sportscholen in Polen

  • Sportveld of -baan21%

    21% van de sportscholen in Polen

  • Lesreservering84%

    84% van de sportscholen in Polen

  • Groepslessen87%

    87% van de sportscholen in Polen

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.