Hala Zespołu Szkół w Sadlinkach: locatieprofiel, Sadlinki
De Sadlinki school-complex sporthal aan Grudziądzka 14A. Hala Zespołu Szkół w Sadlinkach is een indoor sportfaciliteit aan Grudziądzka 14A. Het telt als een sportcentrum in de lijsten. Openingstijden en kosten staan er niet bij, dus vraag de locatie ernaar. Openingstijden, kosten en diensten staan hier niet vermeld, dus het is de moeite waard om de locatie daar rechtstreeks naar te vragen. Het profiel houdt de gegevens bij elkaar.
Over
Hala Zespołu Szkół w Sadlinkach
De Sadlinki school-complex sporthal aan Grudziądzka 14A.
- Plekken om te sporten
- Sportcentrum
Training en voorzieningen bij Hala Zespołu Szkół w Sadlinkach
Meer dan trainen
- Sporthal
- Sportveld of -baan
Plan je bezoek
- Lesreservering
- Omgeving
- Binnen
- Personeel
- Met personeel
Begeleiding en ondersteuning
- Groepslessen
Geschikt voor
Kinderen · Studenten · Wedstrijdsporters
Over · Hala Zespołu Szkół w Sadlinkach
Hala Zespołu Szkół w Sadlinkach is een indoor sportfaciliteit aan Grudziądzka 14A. De volledige Poolse naam identificeert het schoolcomplex en de gemeenschap die door de hal worden bediend.
Hoe Hala Zespołu Szkół w Sadlinkach zich verhoudt
Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.
- Sporthal16%
16% van de sportscholen in Polen
- Sportveld of -baan21%
21% van de sportscholen in Polen
- Lesreservering84%
84% van de sportscholen in Polen
- Groepslessen87%
87% van de sportscholen in Polen
