Hermes

Hermes Sportschool in Ruda Śląska, Polen

Hermes is een sportschool gevestigd aan Katowicka 3 in Ruda Śląska, Polen. Deze locatie biedt een omgeving voor fitnesstraining voor zijn bezoekers.

Over

Hermes

Hermes is een sportschool aan Katowicka 3 in Ruda Śląska, Polen.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij Hermes

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness
  • Yoga
  • Pilates

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Cardioapparaten
  • Indoorfietsen

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone
  • Groepsleszaal
  • Indoorcyclingzaal
  • Sauna

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Kinderopvang

Geschikt voor

Volwassenen · Kinderen · Gezinnen · Senioren

Toegang en toegankelijkheid

  • Drempelvrije ingang

Over · Hermes

Hermes biedt een sportschool op Katowicka 3 in Ruda Śląska, Polen. De locatie is op dit adres gericht op fitnesstraining.

Hoe Hermes zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone59%

    59% van de sportscholen in Ruda Śląska

  • Groepsleszaal59%

    59% van de sportscholen in Ruda Śląska

  • Indoorcyclingzaal24%

    24% van de sportscholen in Ruda Śląska

  • Sauna47%

    47% van de sportscholen in Ruda Śląska

  • Lidmaatschap84%

    84% van de sportscholen in Ruda Śląska

  • Lesreservering95%

    95% van de sportscholen in Ruda Śląska

Andere locaties

Andere sportscholen en sportfaciliteiten in Polen

Bekijk andere sportlocaties in Polen, geen aanbevelingen.

Na het bekijken van Hermes in Ruda Śląska, ontdek andere sportscholen en fitnesscentra die in heel Polen beschikbaar zijn. Dit zijn alternatieve locaties binnen het land.

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.