Impuls Training Center

Impuls Training Center in Warschau, Polen

Impuls Training Center is een sportschool en fitnessfaciliteit gevestigd aan Wał Miedzeszyński 422 in Warschau, Polen. Deze locatie biedt fitnessmogelijkheden aan de lokale gemeenschap.

Over

Impuls Training Center

Impuls Training Center is een sportschool en fitnesscentrum in Warschau, Polen.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij Impuls Training Center

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness
  • Yoga
  • Pilates
  • Dans

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Cardioapparaten

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone
  • Groepsleszaal
  • Sauna
  • Kleedkamers
  • Douches
  • Kluisjes
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Fysiotherapie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Senioren · Studenten · Revalidatie

Toegang en toegankelijkheid

  • Drempelvrije ingang

Over · Impuls Training Center

Impuls Training Center is een sportschool en fitnesscentrum in Warschau, Polen. Deze locatie aan Wał Miedzeszyński 422 biedt de lokale gemeenschap fitnessfaciliteiten.

Hoe Impuls Training Center zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone46%

    46% van de sportscholen in Warschau

  • Groepsleszaal81%

    81% van de sportscholen in Warschau

  • Sauna35%

    35% van de sportscholen in Warschau

  • Kleedkamers45%

    45% van de sportscholen in Warschau

  • Douches36%

    36% van de sportscholen in Warschau

  • Kluisjes41%

    41% van de sportscholen in Warschau

Andere locaties in Polen

Andere sportscholen en sportfaciliteiten in Polen

Meer sportlocaties in hetzelfde land

Na het bekijken van Impuls Training Center, ontdek andere sportscholen en fitnesscentra die beschikbaar zijn in heel Polen. Bekijk een volledige lijst van sportlocaties in het land.

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.