Klub sportowy Gwardia Łódź

Klub sportowy Gwardia Łódź: locatieprofiel, Łódź

De sportclub Gwardia Łódź aan Aleja Tadeusza Kościuszki 73/75. Je vindt het onder sportcentra. Openingstijden en kosten staan er niet bij, dus vraag de locatie ernaar. Het profiel brengt het adres en de beschikbare gegevens op één plek samen, waardoor het vergelijken van locaties eenvoudiger wordt. Het profiel houdt de gegevens bij elkaar.

Over

Klub sportowy Gwardia Łódź

De Gwardia Łódź sportclub aan Aleja Tadeusza Kościuszki 73/75.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Klub sportowy Gwardia Łódź

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Vechtsporten

Meer dan trainen

  • Sporthal

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Studenten · Wedstrijdsporters

Over · Klub sportowy Gwardia Łódź

Klub sportowy Gwardia Łódź is een sportclub aan Aleja Tadeusza Kościuszki 73/75 in Łódź. De volledige naam verbindt de gevestigde Gwardia-identiteit rechtstreeks met de stad die het bedient.

Hoe Klub sportowy Gwardia Łódź zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sporthal16%

    16% van de sportscholen in Łódź

  • Lidmaatschap81%

    81% van de sportscholen in Łódź

  • Lesreservering90%

    90% van de sportscholen in Łódź

  • Groepslessen91%

    91% van de sportscholen in Łódź

Meer in Polen

De bredere Poolse lijst

Neutraal, niet gerangschikt en elk één profiel

Klub sportowy Gwardia Łódź is een enkele vermelding in een lange lijst van Poolse plekken om te sporten. De lijst bevat ook yogastudio's, vechtsportscholen en tenniscentra, geen van hen staat boven een ander.

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.