Kort tenisowy Trzebinia

Kort tenisowy Trzebinia in Trzebinia, Polen

Een lokale tennisbaan aan Ochronkowa 36 in Trzebinia. De vermelding dekt het als een sportcentrum. Openingstijden en kosten staan er niet bij, dus vraag de locatie ernaar. De vermelding is bedoeld om de plaats te vinden en de basisgegevens te controleren in plaats van alles te beschrijven wat het biedt. Alleen vermelde informatie wordt getoond.

Over

Kort tenisowy Trzebinia

Een lokale tennisbaan aan Ochronkowa 36 in Trzebinia.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Kort tenisowy Trzebinia

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Racketsporten

Meer dan trainen

  • Sportveld of -baan
  • Kleedkamers

Plan je bezoek

  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen
Personeel
Zonder personeel

Begeleiding en ondersteuning

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Studenten · Wedstrijdsporters

Over · Kort tenisowy Trzebinia

Kort tenisowy Trzebinia is een tennisbaan aan Ochronkowa 36 in Trzebinia. De beschrijvende op locatie gebaseerde naam identificeert rechtstreeks de racketsport en onderscheidt het sportveld geografisch.

Hoe Kort tenisowy Trzebinia zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sportveld of -baan21%

    21% van de sportscholen in Polen

  • Kleedkamers51%

    51% van de sportscholen in Polen

  • Betalen per bezoek65%

    65% van de sportscholen in Polen

  • Lesreservering84%

    84% van de sportscholen in Polen

  • Vrij toegankelijke sessies32%

    32% van de sportscholen in Polen

Meer in Polen

Meer Poolse plekken om te sporten

Gelijk vermeld, één voor één geopend

Een lokale tennisbaan op Ochronkowa, dat is Kort tenisowy Trzebinia in Trzebinia, en een van de vele plaatsen die voor Polen worden vermeld. Niets in de lijst is gerangschikt; plaatsen verschijnen zoals ze worden vermeld.

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.