Kryta Pływalnia "DELFIN"

Kryta Pływalnia "DELFIN" Ostrów Wielkopolski

Het Delfin binnenzwembad aan Stefana Batorego in Ostrów Wielkopolski. Locatie soort: sportcentrum en zwembad. Er wordt niets getoond dat verder gaat dan de vermelde gegevens, dus controleer de details met de locatie. Het profiel brengt het adres en de beschikbare gegevens op één plek samen, waardoor het vergelijken van locaties eenvoudiger wordt. Vraag de locatie naar alles wat niet wordt getoond.

Over

Kryta Pływalnia "DELFIN"

Het overdekte zwembad Delfin aan Stefana Batorego in Ostrów Wielkopolski.

Plekken om te sporten
SportcentrumZwembad

Training en voorzieningen bij Kryta Pływalnia "DELFIN"

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Zwemmen

Meer dan trainen

  • Zwembad
  • Kleedkamers
  • Douches
  • Kluisjes
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Senioren · Studenten · Wedstrijdsporters

Over · Kryta Pływalnia "DELFIN"

Kryta Pływalnia "DELFIN" is een overdekte zwem- en sportfaciliteit aan Stefana Batorego in Ostrów Wielkopolski. De naam Delfin met een hoofdletter geeft de locatie een duidelijke aquatische identiteit.

Hoe Kryta Pływalnia "DELFIN" zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Zwembad14%

    14% van de sportscholen in Polen

  • Kleedkamers51%

    51% van de sportscholen in Polen

  • Douches38%

    38% van de sportscholen in Polen

  • Kluisjes38%

    38% van de sportscholen in Polen

  • Parkeergelegenheid43%

    43% van de sportscholen in Polen

  • Lidmaatschap73%

    73% van de sportscholen in Polen

Meer in Polen

Meer dan Kryta Pływalnia "DELFIN": plaatsen in Polen

Een volledigere blik op Polen, niet gerangschikt

Kryta Pływalnia "DELFIN" is nog maar het begin van wat Polen opsomt. In Ostrów Wielkopolski zijn er ook sportcentra en zwembaden te openen.

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.