Kryta pływalnia

Kryta pływalnia: sportcentrum, Wejherowo, Polen

Een openbaar overdekt zwembad aan Nanicka 22 in Wejherowo. Kryta pływalnia is een indoor zwem- en sportfaciliteit aan Nanicka 22 in Wejherowo. Het telt als een sportcentrum en zwembad in de lijsten. Het helpt om het adres op het profiel te controleren voordat je op pad gaat. De vermelding is bedoeld om de plaats te vinden en de basisgegevens te controleren in plaats van alles te beschrijven wat het biedt. Bevestig details bij de locatie.

Over

Kryta pływalnia

Een openbaar overdekt zwembad aan Nanicka 22 in Wejherowo.

Plekken om te sporten
SportcentrumZwembad

Training en voorzieningen bij Kryta pływalnia

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Zwemmen

Meer dan trainen

  • Zwembad
  • Kleedkamers
  • Douches

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Studenten · Wedstrijdsporters

Over · Kryta pływalnia

Kryta pływalnia is een overdekte zwem- en sportfaciliteit aan Nanicka 22 in Wejherowo. De geregistreerde Poolse naam is generiek, dus het straatadres en de stad onderscheiden deze pool.

Hoe Kryta pływalnia zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Zwembad14%

    14% van de sportscholen in Polen

  • Kleedkamers20%

    20% van de sportscholen in Wejherowo

  • Douches20%

    20% van de sportscholen in Wejherowo

  • Lidmaatschap60%

    60% van de sportscholen in Wejherowo

  • Betalen per bezoek60%

    60% van de sportscholen in Wejherowo

  • Lesreservering100%

    100% van de sportscholen in Wejherowo

Meer in Polen

Sportscholen, zwembaden en zalen in heel Polen

Andere Poolse plaatsen, getoond op gelijke voorwaarden

Kryta pływalnia ligt in Wejherowo; de bredere lijst brengt je naar andere delen van Polen. Je zult ook vechtsportscholen en tenniscentra ontmoeten terwijl je rondkijkt.

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.