Kujawsko-Pomorska Arena Toruń

Kujawsko-Pomorska Arena Toruń – Toruń

The Kuyavian-Pomeranian Arena at Generała Józefa Bema 73-89 in Toruń. The listing covers it as a sports centre. Opening times and costs are not covered, so ask the venue for those. Opening times, costs and services are not covered here, so it is worth asking the venue about those directly. Check the venue for anything specific.

Training en voorzieningen bij Kujawsko-Pomorska Arena Toruń

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Klimmen
  • Vechtsporten
  • Boksen
  • Racketsporten

Meer dan trainen

  • Sporthal
  • Sportveld of -baan
  • Klimwand
  • Kleedkamers
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Studenten · Wedstrijdsporters

Hoe Kujawsko-Pomorska Arena Toruń zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sporthal16%

    16% van de sportscholen in Polen

  • Sportveld of -baan6%

    6% van de sportscholen in Toruń

  • Klimwand3%

    3% van de sportscholen in Polen

  • Kleedkamers42%

    42% van de sportscholen in Toruń

  • Parkeergelegenheid45%

    45% van de sportscholen in Toruń

  • Betalen per bezoek67%

    67% van de sportscholen in Toruń

More in Poland

More gyms and more across Poland

Other Polish places, shown on equal terms

Kujawsko-Pomorska Arena Toruń belongs to Toruń; other towns and cities have places of their own in the list. Every place is treated alike, so you can browse without any thumb on the scale.

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.