Ladies Gym

Ladies Gym in Warschau, Polen

Ladies Gym is een sportschool gevestigd aan Pasaż Ursynowski 3 in Warschau, Polen, en biedt een fitnessomgeving. Rolstoeltoegang is beschikbaar op deze locatie.

Over

Ladies Gym

Ladies Gym is een sportschool aan Pasaż Ursynowski 3 in Warschau, Polen.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij Ladies Gym

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness

Apparatuur

Alles voor je training

  • Krachtapparaten

Meer dan trainen

  • Groepsleszaal

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Proefbezoek
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Introductiesessie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Senioren · Vrouwen

Over · Ladies Gym

Ladies Gym biedt een fitnessruimte aan Pasaż Ursynowski 3 in Warschau, Polen. De locatie is ingericht voor fitness. Er wordt aangegeven dat de locatie rolstoeltoegankelijk is.

Hoe Ladies Gym zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Groepsleszaal81%

    81% van de sportscholen in Warschau

  • Lidmaatschap85%

    85% van de sportscholen in Warschau

  • Proefbezoek33%

    33% van de sportscholen in Warschau

  • Groepslessen86%

    86% van de sportscholen in Warschau

  • Introductiesessie59%

    59% van de sportscholen in Warschau

  • Krachtapparaten61%

    61% van de sportscholen in Warschau

Andere locaties

Andere sportscholen en fitnesscentra in Polen

Meer plekken om te sporten in hetzelfde land

Na uw bezoek aan Ladies Gym in Warschau, kunt u andere sportscholen en fitnesscentra in heel Polen ontdekken. Bekijk alle sportmogelijkheden die het land biedt.

  • Polen
Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.