LKS Huragan Siostrzytów, Pełczyn
De Huragan Siostrzytów sportclub op adres 12 in Pełczyn. Het telt als een sportcentrum in de lijsten. Het profiel verzamelt het adres en alle beschikbare details. Het profiel brengt het adres en de beschikbare gegevens op één plek samen, waardoor het vergelijken van locaties eenvoudiger wordt. Het profiel houdt de gegevens bij elkaar.
Over
LKS Huragan Siostrzytów
De Huragan Siostrzytów sportclub op adres 12 in Pełczyn.
- Plekken om te sporten
- Sportcentrum
Training en voorzieningen bij LKS Huragan Siostrzytów
Plan je bezoek
- Lidmaatschap
- Vrij toegankelijke sessies
- Omgeving
- Buiten
- Personeel
- Met personeel
Begeleiding en ondersteuning
- Groepslessen
Geschikt voor
Volwassenen · Wedstrijdsporters
Over · LKS Huragan Siostrzytów
LKS Huragan Siostrzytów is een sportclub op adres 12 in Pełczyn. De naam combineert de energieke Huragan-identiteit met Siostrzytów en de gebruikelijke LKS-afkorting.
Hoe LKS Huragan Siostrzytów zich verhoudt
Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.
- Lidmaatschap73%
73% van de sportscholen in Polen
- Vrij toegankelijke sessies32%
32% van de sportscholen in Polen
- Groepslessen87%
87% van de sportscholen in Polen
