LKS Huragan Siostrzytów

LKS Huragan Siostrzytów, Pełczyn

De Huragan Siostrzytów sportclub op adres 12 in Pełczyn. Het telt als een sportcentrum in de lijsten. Het profiel verzamelt het adres en alle beschikbare details. Het profiel brengt het adres en de beschikbare gegevens op één plek samen, waardoor het vergelijken van locaties eenvoudiger wordt. Het profiel houdt de gegevens bij elkaar.

Over

LKS Huragan Siostrzytów

De Huragan Siostrzytów sportclub op adres 12 in Pełczyn.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij LKS Huragan Siostrzytów

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Buiten
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen

Geschikt voor

Volwassenen · Wedstrijdsporters

Over · LKS Huragan Siostrzytów

LKS Huragan Siostrzytów is een sportclub op adres 12 in Pełczyn. De naam combineert de energieke Huragan-identiteit met Siostrzytów en de gebruikelijke LKS-afkorting.

Hoe LKS Huragan Siostrzytów zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Lidmaatschap73%

    73% van de sportscholen in Polen

  • Vrij toegankelijke sessies32%

    32% van de sportscholen in Polen

  • Groepslessen87%

    87% van de sportscholen in Polen

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.