New Body

New Body – sportcentrum in Goleniów

De New Body fitness- en sportfaciliteit aan Pocztowa 43 in Goleniów. Soort locatie: sportcentrum. Gebruik het profiel om de locatie te controleren voordat je plannen maakt. De vermelding is bedoeld om de plaats te vinden en de basisgegevens te controleren in plaats van alles te beschrijven wat het biedt. Vraag de locatie naar alles wat niet wordt getoond.

Over

New Body

De New Body fitness- en sportfaciliteit aan Pocztowa 43 in Goleniów.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij New Body

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Groepsfitness

Plan je bezoek

  • Vrij toegankelijke sessies
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners

Toegang en toegankelijkheid

  • Gehandicaptenparkeerplaats

Over · New Body

New Body is een sportcentrum aan Pocztowa 43 in Goleniów. De Engelse merknaam presenteert oefening door het idee van fysieke transformatie.

Hoe New Body zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Vrij toegankelijke sessies32%

    32% van de sportscholen in Polen

  • Lesreservering84%

    84% van de sportscholen in Polen

  • Groepslessen87%

    87% van de sportscholen in Polen

  • Personal training69%

    69% van de sportscholen in Polen

Meer in Polen

Voorbij één plaats: de rest van Polen

Andere vermelde plaatsen in Polen, neutraal weergegeven

Op zoek naar een verandering van New Body? Polen heeft andere plekken om te verkennen. Kies een willekeurige plaats in de lijst om te zien waar het is en wat er over bekend is.

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.