Park Wodny Verde Montana

Zwembad Park Wodny Verde Montana in Kudowa-Zdrój

Het waterpark Verde Montana aan 1 Maja 25a in Kudowa-Zdrój. De vermelding dekt het als een zwembad. Er wordt niets getoond dat verder gaat dan de vermelde gegevens, dus controleer de details met de locatie. Praktische details zijn het gemakkelijkst te bevestigen met de locatie zelf voordat je er plannen omheen maakt. Bevestig details bij de locatie.

Over

Park Wodny Verde Montana

Het waterpark Verde Montana aan 1 Maja 25a in Kudowa-Zdrój.

Plekken om te sporten
Zwembad

Training en voorzieningen bij Park Wodny Verde Montana

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Zwemmen

Meer dan trainen

  • Zwembad
  • Sauna
  • Stoombad
  • Douches

Plan je bezoek

  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen en buiten
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

Geschikt voor

Volwassenen · Kinderen · Gezinnen

Toegang en toegankelijkheid

  • Drempelvrije ingang

Over · Park Wodny Verde Montana

Park Wodny Verde Montana is een zwembadlocatie aan 1 Maja 25a in Kudowa-Zdrój. De naam identificeert de aquatische faciliteit met het Verde Montana hotel en wellnesscomplex.

organisaties

  • Hotel Spa & Wellness Verde MontanaExploitantPrimair

Hoe Park Wodny Verde Montana zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Zwembad14%

    14% van de sportscholen in Polen

  • Sauna32%

    32% van de sportscholen in Polen

  • Stoombad7%

    7% van de sportscholen in Polen

  • Douches38%

    38% van de sportscholen in Polen

  • Vrij toegankelijke sessies32%

    32% van de sportscholen in Polen

Meer in Polen

Voorbij Kudowa-Zdrój: meer van Polen

Meer plaatsen, vrij van ranglijsten gehouden

Wat je ook naar Park Wodny Verde Montana heeft gebracht, Polen somt nog veel meer op. Blader door om sportscholen, zwembaden, zalen en clubs van vele soorten te vinden.

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.