RMG GYM

RMG GYM in Kielce, Polen

RMG GYM is een toegewijde fitnesslocatie aan Sandomierska 112 in Kielce, Polen. Deze locatie richt zich op het bieden van een ruimte voor fitnesstraining.

Over

RMG GYM

RMG GYM is een sportschool aan de Sandomierska 112 in Kielce, Polen.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij RMG GYM

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Kabelstations
  • Schijfbeladen krachtapparaten
  • Power racks
  • Olympisch gewichthefmateriaal
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Calisthenics-toestellen
  • Cardioapparaten
  • Loopbanden
  • Crosstrainers
  • Boksmateriaal

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone
  • Groepsleszaal
  • Kleedkamers

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Op bepaalde tijden bemand

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Introductiesessie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen

Over · RMG GYM

RMG GYM is een sportschool aan de Sandomierska 112 in Kielce, Polen. De locatie is ingericht voor fitness. De functie als sportschool geeft dit adres een duidelijke focus op fitnesstraining in Kielce, Polen.

Hoe RMG GYM zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone52%

    52% van de sportscholen in Kielce

  • Groepsleszaal72%

    72% van de sportscholen in Kielce

  • Kleedkamers60%

    60% van de sportscholen in Kielce

  • Lidmaatschap71%

    71% van de sportscholen in Kielce

  • Betalen per bezoek87%

    87% van de sportscholen in Kielce

  • Proefbezoek29%

    29% van de sportscholen in Kielce

Meer in Polen

Andere sportscholen en sportfaciliteiten in Polen

Bekijk andere plekken om te sporten in hetzelfde land.

Na het bekijken van RMG GYM, ontdek andere sportscholen en fitnesscentra die in heel Polen beschikbaar zijn. Deze lijst biedt toegang tot de volledige gids van sportlocaties in het land.

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.