Sala sportowa – sportcentrum in Włodowice
Een overdekte gemeenschapssporthal aan Krakowska in Włodowice. Soort locatie: sportcentrum. Het helpt om het adres op het profiel te controleren voordat je op pad gaat. Het profiel brengt het adres en de beschikbare gegevens op één plek samen, waardoor het vergelijken van locaties eenvoudiger wordt. Details zijn beperkt tot wat wordt vermeld.
Over
Sala sportowa
Een overdekte gemeenschappelijke sporthal aan Krakowska in Włodowice.
- Plekken om te sporten
- Sportcentrum
Training en voorzieningen bij Sala sportowa
Meer dan trainen
- Sporthal
- Kleedkamers
- Douches
Plan je bezoek
- Lesreservering
- Vrij toegankelijke sessies
- Omgeving
- Binnen
- Personeel
- Met personeel
Begeleiding en ondersteuning
Geschikt voor
Volwassenen · Kinderen · Gezinnen · Studenten
Over · Sala sportowa
Sala sportowa is een overdekte sporthal aan Krakowska in Włodowice. De generieke Poolse naam beschrijft een faciliteit die bedoeld is voor lichaamsbeweging, lichamelijke opvoeding, training en georganiseerde binnensportactiviteiten.
Hoe Sala sportowa zich verhoudt
Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.
- Sporthal16%
16% van de sportscholen in Polen
- Kleedkamers51%
51% van de sportscholen in Polen
- Douches38%
38% van de sportscholen in Polen
- Lesreservering84%
84% van de sportscholen in Polen
- Vrij toegankelijke sessies32%
32% van de sportscholen in Polen
