Sala sportowa

Sala sportowa – sportcentrum in Włodowice

Een overdekte gemeenschapssporthal aan Krakowska in Włodowice. Soort locatie: sportcentrum. Het helpt om het adres op het profiel te controleren voordat je op pad gaat. Het profiel brengt het adres en de beschikbare gegevens op één plek samen, waardoor het vergelijken van locaties eenvoudiger wordt. Details zijn beperkt tot wat wordt vermeld.

Over

Sala sportowa

Een overdekte gemeenschappelijke sporthal aan Krakowska in Włodowice.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Sala sportowa

Meer dan trainen

  • Sporthal
  • Kleedkamers
  • Douches

Plan je bezoek

  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

Geschikt voor

Volwassenen · Kinderen · Gezinnen · Studenten

Over · Sala sportowa

Sala sportowa is een overdekte sporthal aan Krakowska in Włodowice. De generieke Poolse naam beschrijft een faciliteit die bedoeld is voor lichaamsbeweging, lichamelijke opvoeding, training en georganiseerde binnensportactiviteiten.

Hoe Sala sportowa zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sporthal16%

    16% van de sportscholen in Polen

  • Kleedkamers51%

    51% van de sportscholen in Polen

  • Douches38%

    38% van de sportscholen in Polen

  • Lesreservering84%

    84% van de sportscholen in Polen

  • Vrij toegankelijke sessies32%

    32% van de sportscholen in Polen

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.