Siłownia Nadstal

Sportschool Siłownia Nadstal in Krzaki Czaplinkowskie, Polen

Siłownia Nadstal is een sportschool aan de Główna in Krzaki Czaplinkowskie, Polen. Deze locatie biedt fitnessfaciliteiten en heeft beperkte rolstoeltoegankelijkheid.

Over

Siłownia Nadstal

Siłownia Nadstal is een sportschool aan de Główna in Krzaki Czaplinkowskie, Polen.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij Siłownia Nadstal

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Boksen

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Kabelstations
  • Smithmachines
  • Cardioapparaten
  • Loopbanden
  • Indoorfietsen
  • Roeimachines
  • Crosstrainers
  • Boksmateriaal

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

Geschikt voor

Volwassenen

Over · Siłownia Nadstal

Siłownia Nadstal bevindt zich aan de Główna in Krzaki Czaplinkowskie, Polen, en is ingericht als sportschool. De locatie is geschikt voor fitness. De sportschool is beperkt toegankelijk voor rolstoelgebruikers.

Hoe Siłownia Nadstal zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Lidmaatschap73%

    73% van de sportscholen in Polen

  • Betalen per bezoek65%

    65% van de sportscholen in Polen

  • Losse gewichten76%

    76% van de sportscholen in Polen

  • Krachtapparaten67%

    67% van de sportscholen in Polen

  • Kabelstations18%

    18% van de sportscholen in Polen

  • Smithmachines3%

    3% van de sportscholen in Polen

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.