Sportschool Siłownia Nadstal in Krzaki Czaplinkowskie, Polen
Siłownia Nadstal is een sportschool aan de Główna in Krzaki Czaplinkowskie, Polen. Deze locatie biedt fitnessfaciliteiten en heeft beperkte rolstoeltoegankelijkheid.
Over
Siłownia Nadstal
Siłownia Nadstal is een sportschool aan de Główna in Krzaki Czaplinkowskie, Polen.
- Plekken om te sporten
- Sportschool
Training en voorzieningen bij Siłownia Nadstal
Activiteiten
Train op jouw manier
- Krachttraining
- Cardiotraining
- Boksen
Apparatuur
Alles voor je training
- Losse gewichten
- Krachtapparaten
- Kabelstations
- Smithmachines
- Cardioapparaten
- Loopbanden
- Indoorfietsen
- Roeimachines
- Crosstrainers
- Boksmateriaal
Plan je bezoek
- Lidmaatschap
- Betalen per bezoek
- Omgeving
- Binnen
- Personeel
- Met personeel
Begeleiding en ondersteuning
Geschikt voor
Volwassenen
Over · Siłownia Nadstal
Siłownia Nadstal bevindt zich aan de Główna in Krzaki Czaplinkowskie, Polen, en is ingericht als sportschool. De locatie is geschikt voor fitness. De sportschool is beperkt toegankelijk voor rolstoelgebruikers.
Contact
Hoe Siłownia Nadstal zich verhoudt
Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.
- Lidmaatschap73%
73% van de sportscholen in Polen
- Betalen per bezoek65%
65% van de sportscholen in Polen
- Losse gewichten76%
76% van de sportscholen in Polen
- Krachtapparaten67%
67% van de sportscholen in Polen
- Kabelstations18%
18% van de sportscholen in Polen
- Smithmachines3%
3% van de sportscholen in Polen
