Spa Orkana

Spa Orkana Sportschool in Lublin, Polen

Spa Orkana is een sportschool gevestigd aan Szaserów 2 in Lublin, Polen, gericht op het bieden van fitnesstraining. Deze pagina biedt details over de locatie en de faciliteit.

Over

Spa Orkana

Spa Orkana is een sportschool aan Szaserów 2 in Lublin, Polen.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij Spa Orkana

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness
  • Zwemmen
  • Aquafitness
  • Yoga
  • Pilates
  • Dans

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Smithmachines
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Calisthenics-toestellen
  • Cardioapparaten
  • Loopbanden
  • Indoorfietsen
  • Roeimachines
  • Crosstrainers
  • Traploopmachines

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone
  • Groepsleszaal
  • Zwembad
  • Sauna
  • Stoombad
  • Kleedkamers
  • Douches
  • Kluisjes
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Fysiotherapie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Studenten · Vrouwen · Revalidatie

Toegang en toegankelijkheid

  • Drempelvrije ingang
  • Toegankelijk toilet
  • Gehandicaptenparkeerplaats

Over · Spa Orkana

Spa Orkana is gevestigd aan Szaserów 2 in Lublin, Polen, en doet dienst als sportschool. De locatie richt zich op dit adres op fitnesstraining.

Hoe Spa Orkana zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone38%

    38% van de sportscholen in Lublin

  • Groepsleszaal69%

    69% van de sportscholen in Lublin

  • Zwembad29%

    29% van de sportscholen in Lublin

  • Sauna31%

    31% van de sportscholen in Lublin

  • Stoombad7%

    7% van de sportscholen in Lublin

  • Kleedkamers67%

    67% van de sportscholen in Lublin

Andere locaties

Andere sportscholen en sportfaciliteiten in Polen

Bekijk andere beschikbare sportlocaties in Polen.

Na het bekijken van Spa Orkana, ontdek andere sportscholen en fitnesscentra verspreid over Polen. Dit zijn aanvullende plekken om te sporten in het land.

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.