Studio Body Needs

Studio Body Needs in Komorów, Polen

Studio Body Needs is een sportschool gevestigd aan 3 Maja 10 in Komorów, Polen. Deze pagina biedt specifieke details over deze specifieke sportlocatie.

Over

Studio Body Needs

Studio Body Needs is geregistreerd als sportschool in Komorów, Polen, aan 3 Maja 10.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij Studio Body Needs

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Pilates

Meer dan trainen

  • Groepsleszaal

Plan je bezoek

  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Personal training
  • Introductiesessie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners

Over · Studio Body Needs

Studio Body Needs bevindt zich aan 3 Maja 10 in Komorów, Polen, en is gevestigd als sportschool. De locatie bevindt zich in een commercieel gebouw.

Hoe Studio Body Needs zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Groepsleszaal64%

    64% van de sportscholen in Polen

  • Betalen per bezoek65%

    65% van de sportscholen in Polen

  • Proefbezoek29%

    29% van de sportscholen in Polen

  • Lesreservering84%

    84% van de sportscholen in Polen

  • Personal training69%

    69% van de sportscholen in Polen

  • Introductiesessie51%

    51% van de sportscholen in Polen

Andere locaties in Polen

Andere sportscholen en sportfaciliteiten in Polen

Bekijk andere sportscholen en fitnesscentra die in hetzelfde land beschikbaar zijn.

Na uw bezoek aan Studio Body Needs kunt u andere sportlocaties in heel Polen verkennen. Deze lijst biedt toegang tot de volledige gids van faciliteiten in het land.

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.