Studio Fit

Studio Fit in Złotokłos, Polen

Een speciale fitness- en trainingsstudio aan Wojewódzka 3 in Złotokłos. Soort locatie: sportcentrum. Het helpt om het adres op het profiel te controleren voordat je op pad gaat. De vermelding is bedoeld om de plaats te vinden en de basisgegevens te controleren in plaats van alles te beschrijven wat het biedt. Het profiel houdt de gegevens bij elkaar.

Over

Studio Fit

Een speciale fitness- en fitnessstudio aan Wojewódzka 3 in Złotokłos.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Studio Fit

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Groepsfitness

Meer dan trainen

  • Groepsleszaal

Plan je bezoek

    Omgeving
    Binnen
    Personeel
    Met personeel

    Begeleiding en ondersteuning

    • Groepslessen
    • Personal training
    • Fysiotherapie

    Geschikt voor

    Volwassenen · Revalidatie

    Over · Studio Fit

    Studio Fit is een sport- en fitnesslocatie aan Wojewódzka 3 in Złotokłos. De speciale website en beknopte naam bieden een duidelijke focus op fitness en persoonlijke fysieke activiteit.

    Hoe Studio Fit zich verhoudt

    Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

    • Groepsleszaal64%

      64% van de sportscholen in Polen

    • Groepslessen87%

      87% van de sportscholen in Polen

    • Personal training69%

      69% van de sportscholen in Polen

    • Fysiotherapie14%

      14% van de sportscholen in Polen

    Meer in Polen

    Voorbij Złotokłos, door Polen

    Andere plaatsen in Polen, vermeld zonder commentaar

    Studio Fit is een van de vele plaatsen die voor Polen worden vermeld. Złotokłos zelf vermeldt ook sportcentra, als je liever eerst lokaal kijkt.

    Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.