TTC Warschau

TTC Sportschool aan Władysława Broniewskiego 59A, Warschau, Polen

TTC is een sportschool gericht op fitnesstraining, gelegen aan Władysława Broniewskiego 59A in Warschau, Polen. Deze pagina biedt de specifieke locatie en het type locatie.

Over

TTC

TTC is een sportschool aan Władysława Broniewskiego 59A in Warschau, Polen.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij TTC

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness
  • Yoga
  • Pilates
  • Vechtsporten
  • Boksen

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Cardioapparaten
  • Loopbanden
  • Roeimachines
  • Crosstrainers
  • Boksmateriaal

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone
  • Kleedkamers
  • Douches
  • Kluisjes
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Materiaalverhuur

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Senioren · Vrouwen · Wedstrijdsporters

Over · TTC

TTC biedt een sportschool op Władysława Broniewskiego 59A in Warschau, Polen. De locatie is op dit adres gericht op fitnesstraining.

Hoe TTC zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone46%

    46% van de sportscholen in Warschau

  • Kleedkamers45%

    45% van de sportscholen in Warschau

  • Douches36%

    36% van de sportscholen in Warschau

  • Kluisjes41%

    41% van de sportscholen in Warschau

  • Parkeergelegenheid35%

    35% van de sportscholen in Warschau

  • Lidmaatschap85%

    85% van de sportscholen in Warschau

Andere locaties in Polen

Andere sportscholen en sportfaciliteiten in Polen

Bekijk andere fitnesslocaties die in hetzelfde land beschikbaar zijn.

Na het bekijken van TTC, ontdek andere sportscholen en sportfaciliteiten verspreid over Polen. Deze lijst toont alternatieven binnen het land.

  • Sportscholen
  • Fitnesscentra
  • Sportfaciliteiten
Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.