U Ani Aktywnie

U Ani Aktywnie: Sportschool in Kędzierzyn-Koźle, Polen

U Ani Aktywnie is een sportschool gevestigd aan Aleja Jana Pawła II 64 in Kędzierzyn-Koźle, Polen. Deze locatie richt zich op het aanbieden van fitnesstrainingsfaciliteiten.

Over

U Ani Aktywnie

U Ani Aktywnie is een sportschool in Kędzierzyn-Koźle, Polen, gevestigd aan Aleja Jana Pawła II 64.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij U Ani Aktywnie

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Pilates

Meer dan trainen

  • Groepsleszaal

Plan je bezoek

  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners

Over · U Ani Aktywnie

De locatie U Ani Aktywnie aan Aleja Jana Pawła II 64 in Kędzierzyn-Koźle, Polen is een sportschool. De functie van deze locatie op dit adres is gericht op fitnesstraining.

Hoe U Ani Aktywnie zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Groepsleszaal64%

    64% van de sportscholen in Polen

  • Lesreservering84%

    84% van de sportscholen in Polen

  • Groepslessen87%

    87% van de sportscholen in Polen

  • Personal training69%

    69% van de sportscholen in Polen

Andere plekken

Andere sportscholen en sportfaciliteiten in Polen

Meer sportlocaties in hetzelfde land.

Na het bekijken van U Ani Aktywnie, ontdek andere sportscholen en fitnesscentra die in heel Polen beschikbaar zijn. Bekijk alle sportfaciliteiten die het land te bieden heeft.

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.