Well Fitness

Well Fitness in Stargard, Polen

Well Fitness is een 24/7 sportschool in Stargard, Polen, met zes trainingszones verspreid over 1465 m². Ontdek de cardio-, free weights- en functionele trainingsgebieden, en een speciale fitnessruimte.

Over

Well Fitness

Well Fitness Stargard is een sportschool van 1465 m² die 24/7 geopend is en beschikt over zes afzonderlijke trainingszones, waaronder cardio, vrije gewichten, functionele training en een fitnessruimte van 145 m².

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij Well Fitness

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness
  • Dans

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Kabelstations
  • Schijfbeladen krachtapparaten
  • Power racks
  • Olympisch gewichthefmateriaal
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Calisthenics-toestellen
  • Boksmateriaal
  • Cardioapparaten
  • Loopbanden
  • Roeimachines

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone
  • Groepsleszaal
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Op bepaalde tijden bemand

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Introductiesessie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen

Over · Well Fitness

Well Fitness Stargard is gevestigd aan de Szczecińska 45 en is 24 uur per dag, zeven dagen per week geopend. De faciliteit van 1465 m² is ingedeeld in zes zones: Cardio, Free Weights, Semi-Free Machines, Functional Training, een fitnessruimte van 145 m² voor groepslessen en een Chill Zone voor herstel. Het lidmaatschap omvat onbeperkte groepsfitnesslessen, een InBody-analyse van de lichaamssamenstelling en toegang tot een introductieprogramma genaamd ‘Well Start’.

Hoe Well Fitness zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone80%

    80% van de sportscholen in Stargard

  • Groepsleszaal100%

    100% van de sportscholen in Stargard

  • Parkeergelegenheid80%

    80% van de sportscholen in Stargard

  • Lidmaatschap83%

    83% van de sportscholen in Stargard

  • Betalen per bezoek50%

    50% van de sportscholen in Stargard

  • Proefbezoek17%

    17% van de sportscholen in Stargard

Andere locaties in Polen

Andere sportscholen en fitnesscentra in Polen

Bekijk andere sportscholen en fitnesscentra in Polen, los van Well Fitness.

Na het bekijken van Well Fitness kunt u andere sportscholen en fitnesscentra in heel Polen verkennen. Deze lijst bevat een verscheidenheid aan locatietypes in het hele land.

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.