Xtreme Fitness

Xtreme Fitness in Brzeziny, Polen

Xtreme Fitness is een sportschool gevestigd aan Stefana Okrzei in Brzeziny, Polen. Deze locatie biedt faciliteiten voor fitnesstraining aan haar gebruikers.

Over

Xtreme Fitness

Xtreme Fitness is een sportschool aan de Stefana Okrzei in Brzeziny, Polen.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij Xtreme Fitness

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness
  • Yoga
  • Pilates
  • Vechtsporten
  • Boksen
  • Dans

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Cardioapparaten

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone
  • Groepsleszaal
  • Kleedkamers
  • Douches
  • Kluisjes

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Introductiesessie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Senioren · Studenten · Vrouwen

Over · Xtreme Fitness

Xtreme Fitness bevindt zich aan de Stefana Okrzei in Brzeziny, Polen, en doet dienst als sportschool. De locatie richt zich op fitness en training.

Hoe Xtreme Fitness zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone40%

    40% van de sportscholen in Polen

  • Groepsleszaal64%

    64% van de sportscholen in Polen

  • Kleedkamers51%

    51% van de sportscholen in Polen

  • Douches38%

    38% van de sportscholen in Polen

  • Kluisjes38%

    38% van de sportscholen in Polen

  • Lidmaatschap73%

    73% van de sportscholen in Polen

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.