Xtreme Fitness in Brzeziny, Polen
Xtreme Fitness is een sportschool gevestigd aan Stefana Okrzei in Brzeziny, Polen. Deze locatie biedt faciliteiten voor fitnesstraining aan haar gebruikers.
Over
Xtreme Fitness
Xtreme Fitness is een sportschool aan de Stefana Okrzei in Brzeziny, Polen.
- Plekken om te sporten
- Sportschool
Training en voorzieningen bij Xtreme Fitness
Activiteiten
Train op jouw manier
- Krachttraining
- Cardiotraining
- Functionele training
- Groepsfitness
- Yoga
- Pilates
- Vechtsporten
- Boksen
- Dans
Apparatuur
Alles voor je training
- Losse gewichten
- Krachtapparaten
- Cardioapparaten
Meer dan trainen
- Functionele trainingszone
- Groepsleszaal
- Kleedkamers
- Douches
- Kluisjes
Plan je bezoek
- Lidmaatschap
- Betalen per bezoek
- Proefbezoek
- Lesreservering
- Omgeving
- Binnen
- Personeel
- Met personeel
Begeleiding en ondersteuning
- Groepslessen
- Personal training
- Introductiesessie
Geschikt voor
Volwassenen · Beginners · Kinderen · Senioren · Studenten · Vrouwen
Over · Xtreme Fitness
Xtreme Fitness bevindt zich aan de Stefana Okrzei in Brzeziny, Polen, en doet dienst als sportschool. De locatie richt zich op fitness en training.
Contact
Hoe Xtreme Fitness zich verhoudt
Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.
- Functionele trainingszone40%
40% van de sportscholen in Polen
- Groepsleszaal64%
64% van de sportscholen in Polen
- Kleedkamers51%
51% van de sportscholen in Polen
- Douches38%
38% van de sportscholen in Polen
- Kluisjes38%
38% van de sportscholen in Polen
- Lidmaatschap73%
73% van de sportscholen in Polen
