Xtreme Fitness Gym

Xtreme Fitness Gym in Jastrzębie-Zdrój, Polen

Xtreme Fitness Gym is een sportschool aan Armii Krajowej in Jastrzębie-Zdrój, Polen. Deze pagina biedt feitelijke details over de locatie en classificatie als fitnessfaciliteit.

Over

Xtreme Fitness Gym

Xtreme Fitness Gym is een sportschool aan de Armii Krajowej in Jastrzębie-Zdrój, Polen.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij Xtreme Fitness Gym

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness
  • Yoga
  • Pilates
  • Dans

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Schijfbeladen krachtapparaten
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Cardioapparaten

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone
  • Groepsleszaal
  • Kleedkamers
  • Douches
  • Kluisjes

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Introductiesessie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Senioren · Studenten · Vrouwen

Over · Xtreme Fitness Gym

Xtreme Fitness Gym bevindt zich aan de Armii Krajowej in Jastrzębie-Zdrój, Polen, en is gevestigd als sportschool. De locatie richt zich op dit adres op fitnesstraining.

Hoe Xtreme Fitness Gym zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone100%

    100% van de sportscholen in Jastrzębie-Zdrój

  • Groepsleszaal100%

    100% van de sportscholen in Jastrzębie-Zdrój

  • Kleedkamers60%

    60% van de sportscholen in Jastrzębie-Zdrój

  • Douches40%

    40% van de sportscholen in Jastrzębie-Zdrój

  • Kluisjes80%

    80% van de sportscholen in Jastrzębie-Zdrój

  • Lidmaatschap100%

    100% van de sportscholen in Jastrzębie-Zdrój

Andere locaties in Polen

Andere sportscholen en oefenfaciliteiten in Polen

Bekijk andere sportscholen en fitnesscentra in Polen.

Na het bekijken van Xtreme Fitness Gym, ontdek andere sportscholen en oefenfaciliteiten die beschikbaar zijn in Polen. Dit zijn verschillende locaties in het land.

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.