Yestem

Yestem Yogastudio, Warschau

Yestem is een toegewijde yogastudio gevestigd aan Lwowska 10 in Warschau, Polen. Deze locatie richt zich specifiek op yogabeoefening en biedt een ruimte voor beoefenaars in de stad.

Over

Yestem

Yestem biedt een yogastudio aan de Lwowska 10 in Warschau, Polen.

Plekken om te sporten
Yogastudio

Training en voorzieningen bij Yestem

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Yoga

Meer dan trainen

  • Groepsleszaal
  • Kleedkamers
  • Kluisjes

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Materiaalverhuur

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners

Over · Yestem

Yestem aan de Lwowska 10 in Warschau, Polen, is geclassificeerd als yogastudio. De locatie is ingericht voor yoga. De functie als yogastudio geeft dit adres een duidelijke focus op yogabeoefening in Warschau, Polen.

Hoe Yestem zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Groepsleszaal81%

    81% van de sportscholen in Warschau

  • Kleedkamers45%

    45% van de sportscholen in Warschau

  • Kluisjes41%

    41% van de sportscholen in Warschau

  • Lidmaatschap85%

    85% van de sportscholen in Warschau

  • Betalen per bezoek64%

    64% van de sportscholen in Warschau

  • Proefbezoek33%

    33% van de sportscholen in Warschau

Andere plekken in Polen

Andere Yogastudio's en Sportplekken in Polen

Bekijk andere beschikbare sportfaciliteiten in Polen.

Na een bezoek aan Yestem in Warschau, ontdek andere yogastudio's en sportlocaties in heel Polen. Bekijk de volledige lijst met sportplekken in het land.

  • Polen
  • Yogastudio
Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.