Zdrofit Warschau

Zdrofit Sportschool aan Ostrobramska, Warschau

Deze pagina biedt feitelijke details voor Zdrofit, een sportschool gelegen aan Ostrobramska in Warschau, Polen. Kom meer te weten over deze specifieke fitnesslocatie.

Over

Zdrofit

Zdrofit is een sportschool aan de Ostrobramska in Warschau, Polen.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij Zdrofit

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Power racks
  • Smithmachines
  • Functioneel trainingsmateriaal
  • Cardioapparaten
  • Loopbanden
  • Indoorfietsen

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone
  • Groepsleszaal
  • Indoorcyclingzaal
  • Sauna

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training

Geschikt voor

Volwassenen

Over · Zdrofit

Zdrofit is een sportschool aan de Ostrobramska in Warschau, Polen. Op deze locatie is het merk Zdrofit gevestigd. De functie als sportschool geeft dit adres een duidelijke focus op fitnesstraining in Warschau, Polen.

organisaties

Hoe Zdrofit zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone46%

    46% van de sportscholen in Warschau

  • Groepsleszaal81%

    81% van de sportscholen in Warschau

  • Indoorcyclingzaal15%

    15% van de sportscholen in Warschau

  • Sauna35%

    35% van de sportscholen in Warschau

  • Lidmaatschap85%

    85% van de sportscholen in Warschau

  • Lesreservering90%

    90% van de sportscholen in Warschau

Andere locaties

Andere sportscholen en sportfaciliteiten in Polen

Meer plekken om te sporten in hetzelfde land

Na een bezoek aan Zdrofit in Warschau, ontdek andere sportscholen en sportfaciliteiten die in heel Polen beschikbaar zijn. Bekijk alle sportlocaties die het land te bieden heeft.

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.