Sportcentrum Bergumsvallen, Olofstorp, Zweden
Bergumsvallen is een sportcentrum in Olofstorp, Zweden, specifiek ingericht voor voetbalactiviteiten. Meer informatie over deze locatie.
Over
Bergumsvallen
Bergumsvallen is een sportcentrum voor voetbal in Olofstorp, Zweden, aan de Björkkullavägen.
- Plekken om te sporten
- Sportcentrum
Training en voorzieningen bij Bergumsvallen
Activiteiten
Train op jouw manier
- Krachttraining
- Cardiotraining
Meer dan trainen
- Kleedkamers
- Douches
- Parkeergelegenheid
Plan je bezoek
- Lidmaatschap
- Proefbezoek
- Vrij toegankelijke sessies
- Omgeving
- Buiten
- Personeel
- Met personeel
Begeleiding en ondersteuning
- Groepslessen
Geschikt voor
Volwassenen · Beginners · Kinderen · Studenten · Vrouwen · Wedstrijdsporters
Over · Bergumsvallen
Bergumsvallen ligt aan de Björkkullavägen in Olofstorp, Zweden, en is ingericht als sportcentrum. De locatie is bestemd voor voetbal.
Contact
Hoe Bergumsvallen zich verhoudt
Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.
- Kleedkamers58%
58% van de sportscholen in Zweden
- Douches31%
31% van de sportscholen in Zweden
- Parkeergelegenheid44%
44% van de sportscholen in Zweden
- Lidmaatschap72%
72% van de sportscholen in Zweden
- Proefbezoek25%
25% van de sportscholen in Zweden
- Vrij toegankelijke sessies71%
71% van de sportscholen in Zweden
