Bergumsvallen

Sportcentrum Bergumsvallen, Olofstorp, Zweden

Bergumsvallen is een sportcentrum in Olofstorp, Zweden, specifiek ingericht voor voetbalactiviteiten. Meer informatie over deze locatie.

Over

Bergumsvallen

Bergumsvallen is een sportcentrum voor voetbal in Olofstorp, Zweden, aan de Björkkullavägen.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Bergumsvallen

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining

Meer dan trainen

  • Kleedkamers
  • Douches
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Proefbezoek
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Buiten
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Studenten · Vrouwen · Wedstrijdsporters

Over · Bergumsvallen

Bergumsvallen ligt aan de Björkkullavägen in Olofstorp, Zweden, en is ingericht als sportcentrum. De locatie is bestemd voor voetbal.

Hoe Bergumsvallen zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Kleedkamers58%

    58% van de sportscholen in Zweden

  • Douches31%

    31% van de sportscholen in Zweden

  • Parkeergelegenheid44%

    44% van de sportscholen in Zweden

  • Lidmaatschap72%

    72% van de sportscholen in Zweden

  • Proefbezoek25%

    25% van de sportscholen in Zweden

  • Vrij toegankelijke sessies71%

    71% van de sportscholen in Zweden

Sportscholen in ZwedenKies een Zweedse locatie om het profiel te bekijkenSelecteer een sportschool of andere sportlocatie in Zweden om de beschikbare feitelijke gegevens te bekijken, of verfijn je zoekopdracht op stad of soort locatie voor een gerichtere lijst.