Botkyrka rackethall

Botkyrka rackethall: Sportcentrum in Botkyrka kommun, Zweden

Botkyrka rackethall is een sportcentrum aan Botkyrkaleden in Botkyrka kommun, Zweden. Deze locatie is ingericht voor racketsporten.

Over

Botkyrka rackethall

Botkyrka rackethall biedt aan de Botkyrkaleden in de gemeente Botkyrka, Zweden, een sportcentrum voor racketsport.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Botkyrka rackethall

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Racketsporten

Meer dan trainen

  • Sporthal
  • Sportveld of -baan
  • Sauna
  • Kleedkamers
  • Douches
  • Kluisjes

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Materiaalverhuur

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Studenten · Vrouwen · Wedstrijdsporters

Over · Botkyrka rackethall

Aan de Botkyrkaleden in de gemeente Botkyrka, Zweden, is Botkyrka rackethall geclassificeerd als sportcentrum. De locatie is ingericht voor racketsport.

Hoe Botkyrka rackethall zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sporthal48%

    48% van de sportscholen in Zweden

  • Sportveld of -baan54%

    54% van de sportscholen in Zweden

  • Sauna18%

    18% van de sportscholen in Zweden

  • Kleedkamers58%

    58% van de sportscholen in Zweden

  • Douches31%

    31% van de sportscholen in Zweden

  • Kluisjes12%

    12% van de sportscholen in Zweden

Andere plekken in Zweden

Andere sportscholen en sportfaciliteiten in Zweden

Bekijk andere sportcentra en sportscholen die beschikbaar zijn in Zweden.

Na het bekijken van Botkyrka rackethall, ontdek andere sportcentra en sportscholen in heel Zweden. Deze lijst toont alternatieve locaties in het land.

Sportscholen in ZwedenKies een Zweedse locatie om het profiel te bekijkenSelecteer een sportschool of andere sportlocatie in Zweden om de beschikbare feitelijke gegevens te bekijken, of verfijn je zoekopdracht op stad of soort locatie voor een gerichtere lijst.