Campus friidrottsarena

Campus friidrottsarena Sportcentrum in Umeå, Zweden

Campus friidrottsarena is een sportcentrum aan Rotgränd in Umeå, Zweden, specifiek ingericht voor atletiek. Deze pagina biedt feitelijke details over deze specifieke locatie.

Over

Campus friidrottsarena

Campus friidrottsarena ligt aan Rotgränd in Umeå, Zweden, en is een sportcentrum voor atletiek.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Campus friidrottsarena

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Cardiotraining

Meer dan trainen

  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Buiten
Personeel
Zonder personeel

Begeleiding en ondersteuning

Geschikt voor

Volwassenen · Kinderen · Studenten · Wedstrijdsporters

Toegang en toegankelijkheid

  • Drempelvrije ingang
  • Toegankelijk toilet
  • Gehandicaptenparkeerplaats

Over · Campus friidrottsarena

Campus friidrottsarena bevindt zich aan Rotgränd in Umeå, Zweden, en doet dienst als sportcentrum. Het terrein is ingericht voor atletiek.

Hoe Campus friidrottsarena zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Parkeergelegenheid58%

    58% van de sportscholen in Umeå

  • Lidmaatschap64%

    64% van de sportscholen in Umeå

  • Lesreservering91%

    91% van de sportscholen in Umeå

  • Vrij toegankelijke sessies73%

    73% van de sportscholen in Umeå

Andere locaties in Zweden

Andere sportscholen en sportfaciliteiten in Zweden

Bekijk andere sportcentra en sportscholen die in het land beschikbaar zijn.

Na het bekijken van Campus friidrottsarena kunt u andere sportcentra en sportscholen in heel Zweden bekijken. Ontdek meer opties in de volledige gids van het land.

Sportscholen in ZwedenKies een Zweedse locatie om het profiel te bekijkenSelecteer een sportschool of andere sportlocatie in Zweden om de beschikbare feitelijke gegevens te bekijken, of verfijn je zoekopdracht op stad of soort locatie voor een gerichtere lijst.