Delsbo simhall

Delsbo simhall in Delsbo, Zweden

Delsbo simhall is een zwembad en sportcentrum gelegen aan Finngatan 2 in Delsbo, Zweden. Deze pagina biedt feitelijke details over de locatie.

Over

Delsbo simhall

Delsbo simhall is een zwembad aan Finngatan 2 in Delsbo, Zweden.

Plekken om te sporten
ZwembadSportcentrum

Training en voorzieningen bij Delsbo simhall

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Zwemmen
  • Aquafitness

Meer dan trainen

  • Zwembad
  • Sauna
  • Kleedkamers
  • Douches
  • Kluisjes

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen
Personeel
Op bepaalde tijden bemand

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Materiaalverhuur

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Studenten · Vrouwen

Toegang en toegankelijkheid

  • Toegankelijke kleedkamer
  • Zwembadlift

Over · Delsbo simhall

Delsbo simhall bevindt zich aan Finngatan 2 in Delsbo, Zweden, en is een zwembad. De locatie valt onder de categorieën zwembad en sportcentrum. De locatie is ingericht om te zwemmen.

Hoe Delsbo simhall zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Zwembad14%

    14% van de sportscholen in Zweden

  • Sauna18%

    18% van de sportscholen in Zweden

  • Kleedkamers58%

    58% van de sportscholen in Zweden

  • Douches31%

    31% van de sportscholen in Zweden

  • Kluisjes12%

    12% van de sportscholen in Zweden

  • Lidmaatschap72%

    72% van de sportscholen in Zweden

Andere plekken in Zweden

Andere sportscholen en sportfaciliteiten in Zweden

Bekijk andere plekken om te sporten in Zweden, geen aanbevelingen.

Na uw bezoek aan Delsbo simhall kunt u andere sportscholen en sportfaciliteiten in heel Zweden verkennen. Bekijk de volledige lijst met beschikbare plekken in het land.

Sportscholen in ZwedenKies een Zweedse locatie om het profiel te bekijkenSelecteer een sportschool of andere sportlocatie in Zweden om de beschikbare feitelijke gegevens te bekijken, of verfijn je zoekopdracht op stad of soort locatie voor een gerichtere lijst.