Furuboda Kursgård

Furuboda Kursgård Zwembad in Nyehusen och Furuboda, Zweden

Furuboda Kursgård is een overdekt zwembad gelegen in Nyehusen och Furuboda, Zweden. Deze locatie biedt faciliteiten die specifiek zijn ingericht voor zwemactiviteiten.

Over

Furuboda Kursgård

Furuboda Kursgård is een zwembad aan de Kulingvägen in Nyehusen och Furuboda, Zweden.

Plekken om te sporten
Zwembad

Training en voorzieningen bij Furuboda Kursgård

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Zwemmen
  • Aquafitness

Meer dan trainen

  • Zwembad
  • Douches

Plan je bezoek

  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen

Geschikt voor

Volwassenen · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Revalidatie

Toegang en toegankelijkheid

  • Drempelvrije ingang
  • Zwembadlift

Over · Furuboda Kursgård

Furuboda Kursgård is een zwembad aan de Kulingvägen in Nyehusen och Furuboda, Zweden. De locatie is ingericht om te zwemmen. Het is een overdekte voorziening. Het activiteitengebied is overdekt.

Hoe Furuboda Kursgård zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Zwembad14%

    14% van de sportscholen in Zweden

  • Douches31%

    31% van de sportscholen in Zweden

  • Betalen per bezoek56%

    56% van de sportscholen in Zweden

  • Lesreservering84%

    84% van de sportscholen in Zweden

  • Vrij toegankelijke sessies71%

    71% van de sportscholen in Zweden

  • Groepslessen93%

    93% van de sportscholen in Zweden

Sportscholen in ZwedenKies een Zweedse locatie om het profiel te bekijkenSelecteer een sportschool of andere sportlocatie in Zweden om de beschikbare feitelijke gegevens te bekijken, of verfijn je zoekopdracht op stad of soort locatie voor een gerichtere lijst.