GS-Hallen

Sportcentrum GS-Hallen, Göteborg

GS-Hallen is een sportcentrum gelegen aan de Karl Johansgatan in Göteborg, Zweden. Deze pagina biedt feitelijke details over de locatie en het sportcentrum.

Over

GS-Hallen

GS-Hallen is een sportcentrum aan de Karl Johansgatan in Göteborg, Zweden.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij GS-Hallen

Meer dan trainen

  • Sporthal

Plan je bezoek

  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Op bepaalde tijden bemand

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen

Geschikt voor

Beginners · Kinderen · Wedstrijdsporters

Over · GS-Hallen

GS-Hallen biedt een sportcentrum aan de Karl Johansgatan in Göteborg, Zweden. De locatie is gevestigd in een sporthalgebouw.

Hoe GS-Hallen zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sporthal45%

    45% van de sportscholen in Gothenburg

  • Betalen per bezoek48%

    48% van de sportscholen in Gothenburg

  • Lesreservering87%

    87% van de sportscholen in Gothenburg

  • Groepslessen95%

    95% van de sportscholen in Gothenburg

Andere locaties in Zweden

Andere sportscholen en sportfaciliteiten in Zweden

Bekijk andere sportcentra en sportscholen in hetzelfde land.

Na het bekijken van GS-Hallen, ontdek andere sportcentra en sportscholen die beschikbaar zijn in heel Zweden. Deze lijst biedt alternatieven binnen het land.

Sportscholen in ZwedenKies een Zweedse locatie om het profiel te bekijkenSelecteer een sportschool of andere sportlocatie in Zweden om de beschikbare feitelijke gegevens te bekijken, of verfijn je zoekopdracht op stad of soort locatie voor een gerichtere lijst.