Hamre IP

Hamre IP Sportcentrum, Västerås

Hamre IP is een sportcentrum in Västerås, Zweden, specifiek geconfigureerd voor voetbalactiviteiten. Ontdek de locatie en de hoofdfunctie.

Over

Hamre IP

Hamre IP biedt aan de Väderleksgatan in Västerås, Zweden, een sportcentrum voor voetbal.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Hamre IP

Meer dan trainen

  • Sportveld of -baan

Plan je bezoek

  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Buiten
Personeel
Op bepaalde tijden bemand

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen

Geschikt voor

Volwassenen · Kinderen · Gezinnen · Vrouwen · Wedstrijdsporters

Over · Hamre IP

Aan de Väderleksgatan in Västerås, Zweden, is Hamre IP geclassificeerd als een sportcentrum. De locatie is ingericht voor voetbal. De functie als sportcentrum geeft dit adres in Västerås, Zweden, een duidelijke focus op sport en beweging.

Hoe Hamre IP zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sportveld of -baan36%

    36% van de sportscholen in Västerås

  • Lesreservering91%

    91% van de sportscholen in Västerås

  • Vrij toegankelijke sessies73%

    73% van de sportscholen in Västerås

  • Groepslessen89%

    89% van de sportscholen in Västerås

Andere plekken in Zweden

Andere sportcentra en sportscholen in Zweden

Bekijk andere sportlocaties in Zweden, exclusief Hamre IP.

Na het bekijken van Hamre IP, kunt u andere sportcentra en sportscholen in heel Zweden verkennen. Dit zijn alternatieve locaties in het land, geen aanbevelingen.

Sportscholen in ZwedenKies een Zweedse locatie om het profiel te bekijkenSelecteer een sportschool of andere sportlocatie in Zweden om de beschikbare feitelijke gegevens te bekijken, of verfijn je zoekopdracht op stad of soort locatie voor een gerichtere lijst.