Horlax simhall in Piteå, Zweden
Horlax simhall is een zwembad gelegen aan Bisittarevägen in Piteå, Zweden. Deze locatie is ingericht voor zwemactiviteiten.
Over
Horlax simhall
Horlax simhall is een zwembad in Piteå, Zweden, aan Bisittarevägen.
- Plekken om te sporten
- Zwembad
Training en voorzieningen bij Horlax simhall
Activiteiten
Train op jouw manier
- Zwemmen
- Aquafitness
Meer dan trainen
- Zwembad
- Kleedkamers
- Douches
- Kluisjes
Plan je bezoek
- Lidmaatschap
- Betalen per bezoek
- Lesreservering
- Vrij toegankelijke sessies
- Omgeving
- Binnen
- Personeel
- Met personeel
Begeleiding en ondersteuning
- Groepslessen
Geschikt voor
Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Vrouwen
Over · Horlax simhall
De locatie Horlax simhall aan Bisittarevägen in Piteå, Zweden, is een zwembad. De locatie is ingericht om te zwemmen. De functie als zwembad geeft dit adres in Piteå, Zweden een duidelijke focus op zwemmen.
Hoe Horlax simhall zich verhoudt
Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.
- Zwembad20%
20% van de sportscholen in Piteå
- Kleedkamers80%
80% van de sportscholen in Piteå
- Douches80%
80% van de sportscholen in Piteå
- Kluisjes20%
20% van de sportscholen in Piteå
- Lidmaatschap83%
83% van de sportscholen in Piteå
- Betalen per bezoek33%
33% van de sportscholen in Piteå
