Jonstorps Ishall

Jonstorps Ishall in Jonstorp, Zweden

Jonstorps Ishall is een sportcentrum gelegen aan Idrottsvägen in Jonstorp, Zweden. Deze pagina biedt feitelijke details over de locatie en het type van de locatie.

Over

Jonstorps Ishall

Jonstorps Ishall ligt aan Idrottsvägen in Jonstorp, Zweden, en is een sportcentrum.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Jonstorps Ishall

Meer dan trainen

  • Sporthal
  • Sportveld of -baan
  • Kleedkamers
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Introductiesessie
  • Materiaalverhuur

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Studenten · Vrouwen · Wedstrijdsporters

Toegang en toegankelijkheid

  • Gehandicaptenparkeerplaats

Over · Jonstorps Ishall

Jonstorps Ishall bevindt zich aan Idrottsvägen in Jonstorp, Zweden, en fungeert als sportcentrum. De locatie is gevestigd in een sportcentrumgebouw.

Hoe Jonstorps Ishall zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sporthal48%

    48% van de sportscholen in Zweden

  • Sportveld of -baan54%

    54% van de sportscholen in Zweden

  • Kleedkamers58%

    58% van de sportscholen in Zweden

  • Parkeergelegenheid44%

    44% van de sportscholen in Zweden

  • Lidmaatschap72%

    72% van de sportscholen in Zweden

  • Proefbezoek25%

    25% van de sportscholen in Zweden

Meer in Zweden

Andere sportscholen en sportfaciliteiten in Zweden

Andere sportgelegenheden in hetzelfde land

Na het bekijken van Jonstorps Ishall, ontdek andere sportscholen en sportfaciliteiten die beschikbaar zijn in heel Zweden. Bekijk de volledige lijst met sportgelegenheden in het land.

Sportscholen in ZwedenKies een Zweedse locatie om het profiel te bekijkenSelecteer een sportschool of andere sportlocatie in Zweden om de beschikbare feitelijke gegevens te bekijken, of verfijn je zoekopdracht op stad of soort locatie voor een gerichtere lijst.