Kronogårdsvallens idrottsplats

Kronogårdsvallens idrottsplats in Trollhättan, Zweden

Kronogårdsvallens idrottsplats is een sportcentrum gelegen aan Hasselkullegatan in Trollhättan, Zweden. Deze locatie biedt een speciale ruimte voor diverse sport- en lichaamsbewegingsactiviteiten.

Over

Kronogårdsvallens idrottsplats

Kronogårdsvallens idrottsplats is een sportcentrum aan de Hasselkullegatan in Trollhättan, Zweden.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Kronogårdsvallens idrottsplats

Meer dan trainen

  • Sportveld of -baan

Plan je bezoek

  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Buiten
Personeel
Zonder personeel

Begeleiding en ondersteuning

Geschikt voor

Volwassenen · Kinderen · Gezinnen

Over · Kronogårdsvallens idrottsplats

Kronogårdsvallens idrottsplats biedt aan de Hasselkullegatan in Trollhättan, Zweden, een omgeving voor sport en beweging. De locatie aan dit adres is gericht op sport en lichaamsbeweging.

Hoe Kronogårdsvallens idrottsplats zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sportveld of -baan86%

    86% van de sportscholen in Trollhättan

  • Vrij toegankelijke sessies75%

    75% van de sportscholen in Trollhättan

Andere locaties in Zweden

Andere sportcentra en sportscholen in Zweden

Bekijk andere sportfaciliteiten in hetzelfde land.

Na het bekijken van Kronogårdsvallens idrottsplats, ontdek andere sportcentra en sportscholen die beschikbaar zijn in heel Zweden.

  • Zweden
Sportscholen in ZwedenKies een Zweedse locatie om het profiel te bekijkenSelecteer een sportschool of andere sportlocatie in Zweden om de beschikbare feitelijke gegevens te bekijken, of verfijn je zoekopdracht op stad of soort locatie voor een gerichtere lijst.