Länsmansgårdens Idrottsplats

Sportcentrum Länsmansgårdens Idrottsplats in Göteborg, Zweden

Länsmansgårdens Idrottsplats is een toegewijd sportcentrum gelegen aan de Temperaturgatan in Göteborg, Zweden. Deze locatie richt zich op het bieden van faciliteiten voor sport- en oefenactiviteiten.

Over

Länsmansgårdens Idrottsplats

Länsmansgårdens Idrottsplats is een sportcentrum in Göteborg, Zweden, aan de Temperaturgatan.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Länsmansgårdens Idrottsplats

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Cardioapparaten
  • Indoorfietsen

Meer dan trainen

  • Sportveld of -baan
  • Sauna
  • Kleedkamers
  • Douches
  • Kluisjes
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen en buiten
Personeel
Op bepaalde tijden bemand

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Introductiesessie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Studenten · Wedstrijdsporters · Revalidatie

Over · Länsmansgårdens Idrottsplats

De locatie Länsmansgårdens Idrottsplats aan de Temperaturgatan in Göteborg, Zweden, is een sportcentrum. De functie van deze locatie op dit adres is gericht op sport en beweging.

Hoe Länsmansgårdens Idrottsplats zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sportveld of -baan45%

    45% van de sportscholen in Gothenburg

  • Sauna21%

    21% van de sportscholen in Gothenburg

  • Kleedkamers50%

    50% van de sportscholen in Gothenburg

  • Douches33%

    33% van de sportscholen in Gothenburg

  • Kluisjes14%

    14% van de sportscholen in Gothenburg

  • Parkeergelegenheid24%

    24% van de sportscholen in Gothenburg

Andere locaties in Zweden

Andere sportscholen en sportfaciliteiten in Zweden

Bekijk andere plekken om te sporten in hetzelfde land

Na het bekijken van Länsmansgårdens Idrottsplats, ontdek andere sportcentra, sportscholen en fitnessstudio's die beschikbaar zijn in heel Zweden.

Sportscholen in ZwedenKies een Zweedse locatie om het profiel te bekijkenSelecteer een sportschool of andere sportlocatie in Zweden om de beschikbare feitelijke gegevens te bekijken, of verfijn je zoekopdracht op stad of soort locatie voor een gerichtere lijst.