Linköping Indoor Golf

Linköping Indoor Golf in Linköping, Zweden

Ontdek Linköping Indoor Golf, een sportcentrum aan Torvingegatan 1 in Linköping, Zweden. Deze locatie biedt faciliteiten voor sport- en bewegingsactiviteiten.

Over

Linköping Indoor Golf

Linköping Indoor Golf is een sportcentrum aan Torvingegatan 1 in Linköping, Zweden.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Linköping Indoor Golf

Meer dan trainen

  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen
Personeel
Op bepaalde tijden bemand

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Studenten · Wedstrijdsporters

Over · Linköping Indoor Golf

Linköping Indoor Golf is een sportcentrum aan Torvingegatan 1 in Linköping, Zweden. De locatie op dit adres is gericht op sport en bewegen.

Hoe Linköping Indoor Golf zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Parkeergelegenheid45%

    45% van de sportscholen in Linköping

  • Lidmaatschap76%

    76% van de sportscholen in Linköping

  • Betalen per bezoek62%

    62% van de sportscholen in Linköping

  • Lesreservering95%

    95% van de sportscholen in Linköping

  • Vrij toegankelijke sessies76%

    76% van de sportscholen in Linköping

  • Groepslessen95%

    95% van de sportscholen in Linköping

Meer in Zweden

Andere sportplekken in Zweden

Bekijk andere sportcentra en sportscholen in hetzelfde land.

Na het bekijken van Linköping Indoor Golf, ontdek andere plekken om te sporten in heel Zweden. Deze lijst bevat faciliteiten buiten de huidige locatie.

Sportscholen in ZwedenKies een Zweedse locatie om het profiel te bekijkenSelecteer een sportschool of andere sportlocatie in Zweden om de beschikbare feitelijke gegevens te bekijken, of verfijn je zoekopdracht op stad of soort locatie voor een gerichtere lijst.