Lomsmyren

Lomsmyren Sportcentrum, Mora, Zweden

Lomsmyren is een sportcentrum gelegen aan de Malungsvägen in Mora, Zweden. Deze locatie is geconfigureerd voor paardensportactiviteiten en biedt een speciale ruimte voor sport en beweging binnen de stad.

Over

Lomsmyren

Lomsmyren is een sportcentrum aan de Malungsvägen in Mora, Zweden, voor paardensport.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Lomsmyren

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness

Apparatuur

Alles voor je training

  • Functioneel trainingsmateriaal

Meer dan trainen

  • Functionele trainingszone
  • Sporthal
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen en buiten
Personeel
Op bepaalde tijden bemand

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Introductiesessie
  • Materiaalverhuur

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Studenten · Wedstrijdsporters

Over · Lomsmyren

Lomsmyren is een sportcentrum aan de Malungsvägen in Mora, Zweden. De locatie is ingericht voor paardensport. De functie als sportcentrum geeft dit adres in Mora, Zweden een duidelijke focus op sport en beweging.

Hoe Lomsmyren zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Functionele trainingszone12%

    12% van de sportscholen in Zweden

  • Sporthal48%

    48% van de sportscholen in Zweden

  • Parkeergelegenheid44%

    44% van de sportscholen in Zweden

  • Lidmaatschap72%

    72% van de sportscholen in Zweden

  • Betalen per bezoek56%

    56% van de sportscholen in Zweden

  • Lesreservering84%

    84% van de sportscholen in Zweden

Meer in Zweden

Andere sportcentra en fitnesslocaties in Zweden

Dit zijn andere plekken om te sporten in hetzelfde land.

Na het bekijken van Lomsmyren, ontdek andere sportcentra en fitnessfaciliteiten die beschikbaar zijn in heel Zweden. Bekijk de volledige lijst met locaties in het land.

Sportscholen in ZwedenKies een Zweedse locatie om het profiel te bekijkenSelecteer een sportschool of andere sportlocatie in Zweden om de beschikbare feitelijke gegevens te bekijken, of verfijn je zoekopdracht op stad of soort locatie voor een gerichtere lijst.