Sportcentrum Märserums IP in Åryd, Zweden
Märserums IP is een sportcentrum aan Årydsvägen 110 in Åryd, Zweden. De locatie is specifiek ingericht voor voetbalactiviteiten.
Over
Märserums IP
Märserums IP is een sportcentrum voor voetbal in Åryd, Zweden, aan Årydsvägen 110.
- Plekken om te sporten
- Sportcentrum
Training en voorzieningen bij Märserums IP
Meer dan trainen
- Kleedkamers
Plan je bezoek
- Lidmaatschap
- Lesreservering
- Omgeving
- Buiten
- Personeel
- Op bepaalde tijden bemand
Begeleiding en ondersteuning
Geschikt voor
Volwassenen · Kinderen · Wedstrijdsporters
Over · Märserums IP
Märserums IP ligt aan Årydsvägen 110 in Åryd, Zweden, en is ingericht als sportcentrum. De locatie is bestemd voor voetbal.
Hoe Märserums IP zich verhoudt
Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.
- Kleedkamers58%
58% van de sportscholen in Zweden
- Lidmaatschap72%
72% van de sportscholen in Zweden
- Lesreservering84%
84% van de sportscholen in Zweden
