Märserums IP

Sportcentrum Märserums IP in Åryd, Zweden

Märserums IP is een sportcentrum aan Årydsvägen 110 in Åryd, Zweden. De locatie is specifiek ingericht voor voetbalactiviteiten.

Over

Märserums IP

Märserums IP is een sportcentrum voor voetbal in Åryd, Zweden, aan Årydsvägen 110.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Märserums IP

Meer dan trainen

  • Kleedkamers

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Lesreservering
Omgeving
Buiten
Personeel
Op bepaalde tijden bemand

Begeleiding en ondersteuning

Geschikt voor

Volwassenen · Kinderen · Wedstrijdsporters

Over · Märserums IP

Märserums IP ligt aan Årydsvägen 110 in Åryd, Zweden, en is ingericht als sportcentrum. De locatie is bestemd voor voetbal.

Hoe Märserums IP zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Kleedkamers58%

    58% van de sportscholen in Zweden

  • Lidmaatschap72%

    72% van de sportscholen in Zweden

  • Lesreservering84%

    84% van de sportscholen in Zweden

Sportscholen in ZwedenKies een Zweedse locatie om het profiel te bekijkenSelecteer een sportschool of andere sportlocatie in Zweden om de beschikbare feitelijke gegevens te bekijken, of verfijn je zoekopdracht op stad of soort locatie voor een gerichtere lijst.