Munkflohögens Skidbacke

Sportcentrum Munkflohögens Skidbacke

Munkflohögens Skidbacke is een sportcentrum aan Norsksjövägen in Västra Munkflohögen, Zweden. Deze locatie is gericht op sport- en lichaamsbewegingsactiviteiten.

Over

Munkflohögens Skidbacke

Munkflohögens Skidbacke is een sportcentrum aan de Norsksjövägen in Västra Munkflohögen, Zweden.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Munkflohögens Skidbacke

Plan je bezoek

  • Dagpas
  • Betalen per bezoek
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Buiten
Personeel
Op bepaalde tijden bemand

Begeleiding en ondersteuning

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen

Over · Munkflohögens Skidbacke

Munkflohögens Skidbacke is een sportcentrum aan de Norsksjövägen in Västra Munkflohögen, Zweden. De locatie is op dit adres gericht op sport en beweging.

Hoe Munkflohögens Skidbacke zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Dagpas13%

    13% van de sportscholen in Zweden

  • Betalen per bezoek56%

    56% van de sportscholen in Zweden

  • Vrij toegankelijke sessies71%

    71% van de sportscholen in Zweden

Sportscholen in ZwedenKies een Zweedse locatie om het profiel te bekijkenSelecteer een sportschool of andere sportlocatie in Zweden om de beschikbare feitelijke gegevens te bekijken, of verfijn je zoekopdracht op stad of soort locatie voor een gerichtere lijst.