Rosengårds ishall

Rosengårds ishall Sportcentrum

Rosengårds ishall is een sportcentrum gelegen aan af Klintebergs väg in Malmö, Zweden. Deze locatie is ingericht voor meerdere sportactiviteiten.

Over

Rosengårds ishall

Rosengårds ishall is een sportcentrum voor meerdere sporten aan de Klintebergs väg in Malmö, Zweden.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Rosengårds ishall

Meer dan trainen

  • Sporthal
  • Sportveld of -baan
  • Kleedkamers
  • Douches
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Proefbezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Introductiesessie
  • Materiaalverhuur

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Wedstrijdsporters

Over · Rosengårds ishall

Rosengårds ishall biedt een sportcentrum aan de Klintebergs väg in Malmö, Zweden. De locatie is ingericht voor meerdere sporten.

Hoe Rosengårds ishall zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sporthal59%

    59% van de sportscholen in Malmö

  • Sportveld of -baan52%

    52% van de sportscholen in Malmö

  • Kleedkamers55%

    55% van de sportscholen in Malmö

  • Douches21%

    21% van de sportscholen in Malmö

  • Parkeergelegenheid28%

    28% van de sportscholen in Malmö

  • Lidmaatschap63%

    63% van de sportscholen in Malmö

Andere locaties in Zweden

Andere sportscholen en sportfaciliteiten in Zweden

Bekijk andere sportcentra, studio's en sportscholen verspreid over Zweden.

Na het bekijken van Rosengårds ishall, ontdek andere beschikbare sportlocaties in Zweden. Deze lijst toont alternatieve locaties in het land.

Sportscholen in ZwedenKies een Zweedse locatie om het profiel te bekijkenSelecteer een sportschool of andere sportlocatie in Zweden om de beschikbare feitelijke gegevens te bekijken, of verfijn je zoekopdracht op stad of soort locatie voor een gerichtere lijst.