Skruvs idrottsplats: Sportcentrum in Skruv, Zweden
Skruvs idrottsplats is een sportcentrum in Skruv, Zweden, met faciliteiten voor meerdere sporten. Ontdek de locatie aan Gåsamålavägen.
Over
Skruvs idrottsplats
Skruvs idrottsplats is een sportcentrum voor meerdere sporten aan de Gåsamålavägen in Skruv, Zweden.
- Plekken om te sporten
- Sportcentrum
Training en voorzieningen bij Skruvs idrottsplats
Activiteiten
Train op jouw manier
- Krachttraining
- Cardiotraining
- Racketsporten
Meer dan trainen
- Sportveld of -baan
Plan je bezoek
- Lidmaatschap
- Lesreservering
- Omgeving
- Binnen en buiten
Begeleiding en ondersteuning
Geschikt voor
Volwassenen · Kinderen · Gezinnen · Wedstrijdsporters
Over · Skruvs idrottsplats
Skruvs idrottsplats ligt aan de Gåsamålavägen in Skruv, Zweden, en is ingericht als sportcentrum. De locatie is geschikt voor meerdere sporten.
Hoe Skruvs idrottsplats zich verhoudt
Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.
- Sportveld of -baan54%
54% van de sportscholen in Zweden
- Lidmaatschap72%
72% van de sportscholen in Zweden
- Lesreservering84%
84% van de sportscholen in Zweden
