Skruvs idrottsplats

Skruvs idrottsplats: Sportcentrum in Skruv, Zweden

Skruvs idrottsplats is een sportcentrum in Skruv, Zweden, met faciliteiten voor meerdere sporten. Ontdek de locatie aan Gåsamålavägen.

Over

Skruvs idrottsplats

Skruvs idrottsplats is een sportcentrum voor meerdere sporten aan de Gåsamålavägen in Skruv, Zweden.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Skruvs idrottsplats

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Racketsporten

Meer dan trainen

  • Sportveld of -baan

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen en buiten

Begeleiding en ondersteuning

Geschikt voor

Volwassenen · Kinderen · Gezinnen · Wedstrijdsporters

Over · Skruvs idrottsplats

Skruvs idrottsplats ligt aan de Gåsamålavägen in Skruv, Zweden, en is ingericht als sportcentrum. De locatie is geschikt voor meerdere sporten.

Hoe Skruvs idrottsplats zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sportveld of -baan54%

    54% van de sportscholen in Zweden

  • Lidmaatschap72%

    72% van de sportscholen in Zweden

  • Lesreservering84%

    84% van de sportscholen in Zweden

Sportscholen in ZwedenKies een Zweedse locatie om het profiel te bekijkenSelecteer een sportschool of andere sportlocatie in Zweden om de beschikbare feitelijke gegevens te bekijken, of verfijn je zoekopdracht op stad of soort locatie voor een gerichtere lijst.