Sportcentrum Strandvallen, Slottsbron, Zweden
Strandvallen is een sportcentrum in Slottsbron, Zweden, gelegen aan Skolgatan. Dit sportcentrum, beheerd door Slottsbrons IF, is ingericht voor meerdere sportactiviteiten.
Over
Strandvallen
Strandvallen is een sportcentrum voor meerdere sporten aan de Skolgatan in Slottsbron, Zweden.
- Plekken om te sporten
- Sportcentrum
Training en voorzieningen bij Strandvallen
Meer dan trainen
- Sportveld of -baan
Plan je bezoek
- Lidmaatschap
- Lesreservering
- Vrij toegankelijke sessies
- Omgeving
- Buiten
Begeleiding en ondersteuning
Geschikt voor
Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Studenten · Wedstrijdsporters
Over · Strandvallen
De locatie Strandvallen aan de Skolgatan in Slottsbron, Zweden, is een sportcentrum. Het terrein is ingericht voor meerdere sporten. Slottsbrons IF is als exploitant aan de locatie verbonden.
organisaties
- Slottsbrons IFExploitantPrimair
Hoe Strandvallen zich verhoudt
Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.
- Sportveld of -baan54%
54% van de sportscholen in Zweden
- Lidmaatschap72%
72% van de sportscholen in Zweden
- Lesreservering84%
84% van de sportscholen in Zweden
- Vrij toegankelijke sessies71%
71% van de sportscholen in Zweden
