Strandvallen

Sportcentrum Strandvallen, Slottsbron, Zweden

Strandvallen is een sportcentrum in Slottsbron, Zweden, gelegen aan Skolgatan. Dit sportcentrum, beheerd door Slottsbrons IF, is ingericht voor meerdere sportactiviteiten.

Over

Strandvallen

Strandvallen is een sportcentrum voor meerdere sporten aan de Skolgatan in Slottsbron, Zweden.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Strandvallen

Meer dan trainen

  • Sportveld of -baan

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Buiten

Begeleiding en ondersteuning

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Studenten · Wedstrijdsporters

Over · Strandvallen

De locatie Strandvallen aan de Skolgatan in Slottsbron, Zweden, is een sportcentrum. Het terrein is ingericht voor meerdere sporten. Slottsbrons IF is als exploitant aan de locatie verbonden.

organisaties

  • Slottsbrons IFExploitantPrimair

Hoe Strandvallen zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sportveld of -baan54%

    54% van de sportscholen in Zweden

  • Lidmaatschap72%

    72% van de sportscholen in Zweden

  • Lesreservering84%

    84% van de sportscholen in Zweden

  • Vrij toegankelijke sessies71%

    71% van de sportscholen in Zweden

Sportscholen in ZwedenKies een Zweedse locatie om het profiel te bekijkenSelecteer een sportschool of andere sportlocatie in Zweden om de beschikbare feitelijke gegevens te bekijken, of verfijn je zoekopdracht op stad of soort locatie voor een gerichtere lijst.