Töråshallen

Sportcentrum Töråshallen in Anderstorp, Zweden

Töråshallen is een sportcentrum aan Bäckgatan in Anderstorp, Zweden, dat zich toelegt op het bieden van faciliteiten voor sport- en oefenactiviteiten.

Over

Töråshallen

Töråshallen is een sportcentrum aan de Bäckgatan in Anderstorp, Zweden.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Töråshallen

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Cardiotraining

Meer dan trainen

  • Sporthal
  • Sportveld of -baan
  • Kleedkamers

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen
Personeel
Zonder personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Studenten · Wedstrijdsporters

Over · Töråshallen

Töråshallen is een sportcentrum aan de Bäckgatan in Anderstorp, Zweden. De locatie is op dit adres gericht op sport en beweging.

Hoe Töråshallen zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sporthal48%

    48% van de sportscholen in Zweden

  • Sportveld of -baan54%

    54% van de sportscholen in Zweden

  • Kleedkamers58%

    58% van de sportscholen in Zweden

  • Lidmaatschap72%

    72% van de sportscholen in Zweden

  • Lesreservering84%

    84% van de sportscholen in Zweden

  • Vrij toegankelijke sessies71%

    71% van de sportscholen in Zweden

Sportscholen in ZwedenKies een Zweedse locatie om het profiel te bekijkenSelecteer een sportschool of andere sportlocatie in Zweden om de beschikbare feitelijke gegevens te bekijken, of verfijn je zoekopdracht op stad of soort locatie voor een gerichtere lijst.