Sportcentrum Töråshallen in Anderstorp, Zweden
Töråshallen is een sportcentrum aan Bäckgatan in Anderstorp, Zweden, dat zich toelegt op het bieden van faciliteiten voor sport- en oefenactiviteiten.
Over
Töråshallen
Töråshallen is een sportcentrum aan de Bäckgatan in Anderstorp, Zweden.
- Plekken om te sporten
- Sportcentrum
Training en voorzieningen bij Töråshallen
Activiteiten
Train op jouw manier
- Cardiotraining
Meer dan trainen
- Sporthal
- Sportveld of -baan
- Kleedkamers
Plan je bezoek
- Lidmaatschap
- Lesreservering
- Vrij toegankelijke sessies
- Omgeving
- Binnen
- Personeel
- Zonder personeel
Begeleiding en ondersteuning
- Groepslessen
Geschikt voor
Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Studenten · Wedstrijdsporters
Over · Töråshallen
Töråshallen is een sportcentrum aan de Bäckgatan in Anderstorp, Zweden. De locatie is op dit adres gericht op sport en beweging.
Contact
Hoe Töråshallen zich verhoudt
Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.
- Sporthal48%
48% van de sportscholen in Zweden
- Sportveld of -baan54%
54% van de sportscholen in Zweden
- Kleedkamers58%
58% van de sportscholen in Zweden
- Lidmaatschap72%
72% van de sportscholen in Zweden
- Lesreservering84%
84% van de sportscholen in Zweden
- Vrij toegankelijke sessies71%
71% van de sportscholen in Zweden
