Tuve sporthall

Tuve sporthall in Göteborg, Zweden

Tuve sporthall is een sportcentrum aan Lilla Brunnehagsvägen in Göteborg, Zweden. Deze locatie is ingericht voor meerdere sporten en bevindt zich in een speciaal sportgebouw.

Over

Tuve sporthall

Tuve sporthall ligt aan de Lilla Brunnehagsvägen in Göteborg, Zweden, en is een sportcentrum voor meerdere sporten.

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Tuve sporthall

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Cardiotraining
  • Groepsfitness
  • Racketsporten

Apparatuur

Alles voor je training

  • Functioneel trainingsmateriaal

Meer dan trainen

  • Sporthal
  • Sportveld of -baan
  • Kleedkamers

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Studenten · Wedstrijdsporters

Over · Tuve sporthall

Tuve sporthall bevindt zich aan de Lilla Brunnehagsvägen in Göteborg, Zweden, en doet dienst als sportcentrum. De locatie is ingericht voor meerdere sporten. Op het terrein staat een sporthal.

Hoe Tuve sporthall zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sporthal45%

    45% van de sportscholen in Gothenburg

  • Sportveld of -baan45%

    45% van de sportscholen in Gothenburg

  • Kleedkamers50%

    50% van de sportscholen in Gothenburg

  • Lidmaatschap74%

    74% van de sportscholen in Gothenburg

  • Betalen per bezoek48%

    48% van de sportscholen in Gothenburg

  • Lesreservering87%

    87% van de sportscholen in Gothenburg

Andere locaties in Zweden

Andere sportscholen en sportfaciliteiten in Zweden

Bekijk andere sportcentra en sportscholen in hetzelfde land.

Na het bekijken van Tuve sporthall, ontdek andere sportcentra en sportscholen die beschikbaar zijn in heel Zweden. Deze lijst bevat faciliteiten buiten Göteborg.

Sportscholen in ZwedenKies een Zweedse locatie om het profiel te bekijkenSelecteer een sportschool of andere sportlocatie in Zweden om de beschikbare feitelijke gegevens te bekijken, of verfijn je zoekopdracht op stad of soort locatie voor een gerichtere lijst.