Vanningen

Vanningen Zwembad, Vellinge, Zweden

Vanningen is een zwembad en sportcentrum aan de Västerbrogatan in Vellinge, Zweden. Deze pagina biedt details over het type locatie en de locatie.

Over

Vanningen

Vanningen is een zwembad in Vellinge, Zweden, aan de Västerbrogatan.

Plekken om te sporten
ZwembadSportcentrum

Training en voorzieningen bij Vanningen

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Zwemmen
  • Aquafitness

Meer dan trainen

  • Zwembad
  • Sauna
  • Kleedkamers
  • Douches
  • Kluisjes
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Dagpas
  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
  • Vrij toegankelijke sessies
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Studenten · Revalidatie

Over · Vanningen

De locatie Vanningen aan de Västerbrogatan in Vellinge, Zweden, is een zwembad. De locatie valt zowel onder de categorieën zwembad als sportcentrum. Het terrein is ingericht voor zwemmen en bevindt zich in een sporthal.

Hoe Vanningen zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Zwembad14%

    14% van de sportscholen in Zweden

  • Sauna18%

    18% van de sportscholen in Zweden

  • Kleedkamers58%

    58% van de sportscholen in Zweden

  • Douches31%

    31% van de sportscholen in Zweden

  • Kluisjes12%

    12% van de sportscholen in Zweden

  • Parkeergelegenheid44%

    44% van de sportscholen in Zweden

Sportscholen in ZwedenKies een Zweedse locatie om het profiel te bekijkenSelecteer een sportschool of andere sportlocatie in Zweden om de beschikbare feitelijke gegevens te bekijken, of verfijn je zoekopdracht op stad of soort locatie voor een gerichtere lijst.