Vanningen Zwembad, Vellinge, Zweden
Vanningen is een zwembad en sportcentrum aan de Västerbrogatan in Vellinge, Zweden. Deze pagina biedt details over het type locatie en de locatie.
Over
Vanningen
Vanningen is een zwembad in Vellinge, Zweden, aan de Västerbrogatan.
- Plekken om te sporten
- ZwembadSportcentrum
Training en voorzieningen bij Vanningen
Activiteiten
Train op jouw manier
- Zwemmen
- Aquafitness
Meer dan trainen
- Zwembad
- Sauna
- Kleedkamers
- Douches
- Kluisjes
- Parkeergelegenheid
Plan je bezoek
- Lidmaatschap
- Dagpas
- Betalen per bezoek
- Lesreservering
- Vrij toegankelijke sessies
- Omgeving
- Binnen
- Personeel
- Met personeel
Begeleiding en ondersteuning
- Groepslessen
Geschikt voor
Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Studenten · Revalidatie
Over · Vanningen
De locatie Vanningen aan de Västerbrogatan in Vellinge, Zweden, is een zwembad. De locatie valt zowel onder de categorieën zwembad als sportcentrum. Het terrein is ingericht voor zwemmen en bevindt zich in een sporthal.
Contact
Hoe Vanningen zich verhoudt
Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.
- Zwembad14%
14% van de sportscholen in Zweden
- Sauna18%
18% van de sportscholen in Zweden
- Kleedkamers58%
58% van de sportscholen in Zweden
- Douches31%
31% van de sportscholen in Zweden
- Kluisjes12%
12% van de sportscholen in Zweden
- Parkeergelegenheid44%
44% van de sportscholen in Zweden
