Schussentalhalle

Schussentalhalle: Sports Centre, Ravensburg, Germany

Schussentalhalle is an indoor sports hall at Schulstraße 17 in Ravensburg. It counts as a sports centre in the listings. Use the profile to check the location before making any plans. Practical details are easiest to confirm with the venue itself before you make plans around it. Facts are shown as they are listed.

Over

Schussentalhalle

Plekken om te sporten
Sportcentrum

Training en voorzieningen bij Schussentalhalle

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Groepsfitness
  • Racketsporten

Meer dan trainen

  • Sporthal
  • Sportveld of -baan
  • Groepsleszaal
  • Parkeergelegenheid

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen

Geschikt voor

Volwassenen · Kinderen

Hoe Schussentalhalle zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Sporthal50%

    50% van de sportscholen in Ravensburg

  • Sportveld of -baan65%

    65% van de sportscholen in Ravensburg

  • Groepsleszaal30%

    30% van de sportscholen in Ravensburg

  • Parkeergelegenheid35%

    35% van de sportscholen in Ravensburg

  • Lidmaatschap85%

    85% van de sportscholen in Ravensburg

  • Lesreservering55%

    55% van de sportscholen in Ravensburg

Plekken in Duitsland

Schussentalhalle is een sportcentrum; in Duitsland staan veel andere plekken om te sporten vermeld

Plekken in heel Duitsland, van Baden-Württemberg tot verder weg – ongerangschikt

Naast Schussentalhalle in Ravensburg heeft Duitsland een lange lijst met plekken om te sporten. Geen enkele vermelding wordt uitgelicht; de plekken staan op gelijke voet in de lijst.

Germany placesOpen a profile for a place in GermanyWork through the list of places in Germany and open the profiles that interest you, or shorten it first by choosing a city or a kind of facility. Each profile gathers the address and whatever else we hold, so you can tell similar places apart before you decide where to go.