Studio Energia. Fitnessclub

Studio Energia. Fitnessclub in Ruda Śląska, Polen

Studio Energia. Fitnessclub is een sportschool aan Obrońców Westerplatte 36 in Ruda Śląska, Polen. Deze pagina biedt feitelijke details over deze specifieke sportlocatie.

Over

Studio Energia. Fitnessclub

Studio Energia. Klub fitness is een sportschool in Ruda Śląska, Polen, gevestigd aan Obrońców Westerplatte 36.

Plekken om te sporten
Sportschool

Training en voorzieningen bij Studio Energia. Fitnessclub

Activiteiten

Train op jouw manier

  • Krachttraining
  • Cardiotraining
  • Functionele training
  • Groepsfitness
  • Yoga
  • Pilates
  • Dans

Apparatuur

Alles voor je training

  • Losse gewichten
  • Krachtapparaten
  • Cardioapparaten
  • Loopbanden
  • Indoorfietsen

Meer dan trainen

  • Groepsleszaal
  • Sauna
  • Kluisjes

Plan je bezoek

  • Lidmaatschap
  • Dagpas
  • Betalen per bezoek
  • Lesreservering
Omgeving
Binnen
Personeel
Met personeel

Begeleiding en ondersteuning

  • Groepslessen
  • Personal training
  • Introductiesessie

Geschikt voor

Volwassenen · Beginners · Kinderen · Gezinnen · Senioren · Studenten · Vrouwen

Over · Studio Energia. Fitnessclub

De locatie Studio Energia. Klub fitness aan Obrońców Westerplatte 36 in Ruda Śląska, Polen is een sportschool. De locatie bevindt zich in een commercieel gebouw.

Hoe Studio Energia. Fitnessclub zich verhoudt

Hoe vaak elke voorziening voorkomt bij sportscholen in dezelfde stad, of in het hele land als de stad te weinig vermeldingen heeft.

  • Groepsleszaal59%

    59% van de sportscholen in Ruda Śląska

  • Sauna47%

    47% van de sportscholen in Ruda Śląska

  • Kluisjes65%

    65% van de sportscholen in Ruda Śląska

  • Lidmaatschap84%

    84% van de sportscholen in Ruda Śląska

  • Dagpas11%

    11% van de sportscholen in Ruda Śląska

  • Betalen per bezoek74%

    74% van de sportscholen in Ruda Śląska

Andere locaties in Polen

Andere sportscholen en fitnesscentra in Polen

Bekijk andere sportscholen en fitnesscentra in Polen.

Na uw bezoek aan Studio Energia. Klub fitness, kunt u andere sportscholen en fitnesscentra in heel Polen ontdekken. Deze lijst bevat locaties uit het hele land.

Locaties in PolenKies een stad of voorzieningVerfijn je zoekopdracht na het bekijken van locaties in heel Polen naar een stad of een specifieke voorziening, zoals een sportschool, zwembad, sportcentrum of buitensportschool.